فال روزانه,فال,فال تصویری

فال امروز شما جمعه 6 اردیبهشت

فال 26 آوریل 2019

همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه متولدین فروردین

دوست عزیزی که 6 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مستقل، باهوش، زبر و زرنگ، دارای اعتماد به نفس و اجتماعی هستید. شما فردی خوشرو و خوش اخلاق هستید و با شوخ طبعی فوق العاده ای که دارید به راحتی با دیگران ارتباط برقرار می کنید. شما از بحث و درگیری در محل کارتان و رفتارهای موذیانه بیزارید و فردی صادق و رک هستید. با این همه شما گاهی حسود، درونگرا و خودخواه هم می شوید. امسال شما از لحاظ جسمانی بسیار قوی و سرحال خواهید بود و به غیر از برخی مشکلات جزئی از قبیل سرماخوردگی به مشکل خاصی برنخواهید خورد. سطح انرژی شما بسیار بالا خواهد بود و همین وضعیت باعث خواهد شد که در کارتان عملکرد بهتری داشته باشید و منافع زیادی را به دست بیاورید. سرمایه گذاری و واسطه گری در معاملات املاک سود قابل توجهی را می تواند برای شما به همراه داشته باشد. سفرهای تفریحی و کاری به مقاصد دوردست و خارج از کشور با موفقیت پیش خواهند رفت و نتایج مورد نظرتان را برای شما به ارمغان خواهند آورد. اگر هنوز وارد بازار کار نشده اید و بیکار هستید امسال باید توجه خاصی به زندگی حرفه ای خود داشته باشید و از فرصت هایی که پیش رویتان قرار می گیرند بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. آشنایی با برخی افراد ثروتمند و با نفوذ می تواند شما را در موقعیت هایی قرار دهد که آینده ی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار خواهند داد. ماه های خرداد، مرداد، آذر و بهمن مهم ترین ماه های امسال خواهند بود.

تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست***دل سودازده از غصه دو نیم افتادست

چشم جادوی تو خود عین سواد سحر است***لیکن این هست که این نسخه سقیم افتادست

تعبیر:در همه حال شکر خدا را به جا آورید. در این کار رقیبی دارید که باید او را از میدان به در کنید تا به دلربای خودتان برسید. نماز صبح را بجا آورید و دست به دعا بردارید. فکرهای شیطانی را برای رسیدن به مقصود فراموش کنید.

فال روزانه

فال روزانه متولدین اردیبهشت

برای امروز برنامه ی فشرده ای قرار ندهید. امروز صبح ممکن است مجبور باشید که چندین کار را با هم انجام دهید. حتی مجبور هستید که مشکلات مالی خانواده تان را حل کنید. به حس ششم تان اطمینان کنید.

ز گریه مردم چشمم نشسته در خون است***ببین که در طلبت حال مردمان چون است

به یاد لعل تو و چشم مست میگونت***ز جام غم می لعلی که می‌خورم خون است

تعبیر: خیلی غمگین هستی. فکر می کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. رازت را به کسی نگو. فعلا" در دام بلا هستی که با سعی خودت نجات پیدا می کنی. به عنایت خداوند امیدوار باش.

فال روزانه

فال روزانه متولدین خرداد

ممکن است با مشکلات عاطفی مواجه شوید، و مجبور باشید که تصمیمات مهمی بگیرید. می توانید برای آینده برنامه ریزی کنید، از دانش های نظری خود نهایت بهره را ببرید. نتایج کارهای تان به زودی نمایان خواهد شد و پول های خوبی دریافت خواهید کرد. باید از هر گونه حدس و گمان مالی امروز اجتناب کنید.

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

تعبیر:پل های پشت سر خود را خراب نکن. سرت را بالا بگیر. همنوز رموز زندگی را نمی دانی. ستاره ی دولت و اقبال تو چون ناهید درخشان است. پیشنهاد خود را مطرح کن و دل به دریا بزن. زمانی پیروز می شوی که خودت مشکلاتت را حل کنی و به امید دیگران ننشینی.

فال روزانه

فال روزانه متولدین تیر

امروز صبح ممکن است کارهای مربوط به ارث و میراث را انجام دهید. امشب اماده یک سفر به همراه شریک عاطفی تان می شوید این سفر برای حل مشکلات خانوادگی تان می باشد. زمان مطلوبی برای برنامه ریزی آینده می باشد و فرصت عالی دارید که برنامه های تان را اجرا کنید.

شنیده‌ام سخنی خوش که پیر کنعان گفت***فراق یار نه آن می‌کند که بتوان گفت

حدیث هول قیامت که گفت واعظ شهر***کنایتیست که از روزگار هجران گفت

تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

فال روزانه

فال روزانه متولدین مرداد

در بخش های اجتماعی و عاطفی موفق خواهید شد. امروز بعد از ظهر اخبار خوبی دریافت می کنید که برنامه های تان را تغییر می دهد. روز خوبی برای برنامه ریزی آینده می باشد. باید به حس ششم تان اطمینان کنید.

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر:از حرف سنجیده و درست ناراحت نشو. بدان که مصلحتتورا می خواهند هر چند که فکر کنی کسی درکت نمی کند. کاری را که اصرار به انجام آن داری عاقبت خوشی ندارد. در افکارت تجدید نظر کن. مشورت با اهل فن به تو کمک می کند، خر در کنار صبرنیازهای تو را نیز برطرف می سازد.

فال روزانه

فال روزانه متولدین شهریور

امروز صبح ممکن است به همراه شریک عاطفی تان به یک مسافرت بروید. مود خوبی دارید و در خلق و خوی خوبی نیز قرار دارید. احتمالا بخواهید که از تجربه های اشخاص استفاده کنید مخصوصا اگر تصمیمات مهمی می خواهید بگیرید.

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر:رسیدن خبر خوش نزدیک است که نوید فتح و خوشبختی می دهد. از حریفان و رقیبان نترس. خداوند فتنه ی آنها را خنثی می کند. بخت با توست، اطرافیانت تکیه گاه محکمی برای تو خواهند بد. به جای غرور وقار داشته باش.

فال روزانه

فال روزانه متولدین مهر

می توانید برای کسب و کاری برنامه ریزی کنید که باعث بهبود شرایط مالی تان می شود. روابط با دوستان و بستگان تان بسیار خوب پیش می رود. امروز بعد از ظهر، مهمان های غیر منتظره ای خواهید داشت که شما را بسیار خوشحال می کند. باید بیشتر به افرادی که در اطراف تان هستند توجه کنید.

حال دل با تو گفتنم هوس است***خبر دل شنفتنم هوس است

طمع خام بین که قصه فاش***از رقیبان نهفتنم هوس است

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

فال روزانه

فال روزانه متولدین آبان

زمان خوبی برای گرفتن مسئولیت های جدید است یا شروع یک کار نیمه وقت. می توانید در بخش های اجتماعی و فکری موفق شوید. زیرا کاریزما و خلاقیت به شما کمک زیادی میکند. امشب یکی از دوستان تان ممکن است اخبار ناخوشایندی را از یک پروژه ای برای شما بیاورد.

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر:پل های پشت سر خود را خراب نکن. سرت را بالا بگیر. همنوز رموز زندگی را نمی دانی. ستاره ی دولت و اقبال تو چون ناهید درخشان است. پیشنهاد خود را مطرح کن و دل به دریا بزن. زمانی پیروز می شوی که خودت مشکلاتت را حل کنی و به امید دیگران ننشینی.

فال روزانه

فال روزانه متولدین آذر

روابط دوستی تان توسط دیدگاه دیگران تحت تاثیر قرار می گیرید.باید بیشتر انعطاف پذیر باشید و ایده های دیگران را بپذیرید. دوستان تان به شما کمک خواهند کرد که بر تمام نامیدی ها در بخش های عاطفی غلبه کنید.

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

فال روزانه

فال روزانه متولدین دی

حس ششم تان به شما کمک می کند که تغییراتی را در زندگی اجتماعی تان ایجاد کنید. ممکن است مجبور باشید که به چندین سفر کوتاه به همراه دوستان تان بروید. سعی کنید از مزیت های امروز استفاده کنید! نتایج به زودی نمایان خواهد شد. به یاد داشته باشید که به استراحت بیشتری نیاز دارید! x x امروز صبح فرصت خوبی دارید که کار جدیدی را پیدا کنید و یا ترفیع بگیرید. مسئولیت های بیشتری را به عهده خواهید گرفت و درآمدتان نیز افزایش خواهد یافت. باید نظر شریک عاطفی تان را جویا شوید. باید همچنین به توصیه های افراد سالمند و افراد باتجربه بیشتر اطمینان کنید x

خم زلف تو دام کفر و دین است***ز کارستان او یک شمه این است

جمالت معجز حسن است لیکن***حدیث غمزه‌ات سحر مبین است

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

فال روزانه

فال روزانه متولدین بهمن

احتمالا شروع کنید به برنامه ریزی برای یک کار جدیدی که دربارش قبلا فکر کرده اید. دوستان و شریک عاطفی تان از شما بسیار حمایت خواهند کرد و توصیه های مفیدی به شما ارائه می دهند. امروز بعد از ظهر ممکن است با شخصی از خانواده بحث کنید. باید ارامش خود را حفظ کنید و شرایط به زودی به حالت اول باز خواهد گشت. سعی کنید که خانواده تان را نادیده نگیرید. حداقل می توانید به آن ها گوش دهید.

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

فال روزانه

فال روزانه متولدین اسفند

صبحدم مرغ چمن با گل نوخاسته گفت***ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت

گل بخندید که از راست نرنجیم ولی***هیچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

فال روزانه
منبع : فال روزانه آکا
پربازدیدها
تبلیغات