سرگرمیفال روزانه | فال تولد | فال امروز | فال روزانه حافظ | فال آنلاین

فال روزانه | فال تولد | فال امروز | فال روزانه حافظ | فال آنلاین

فال روزانه بر اساس تاریخ و بر اساس ماه تولد

برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   
فال روزانه

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما سه شنبه 4 تیر

روز 25 ژوئن 2019

همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما هم به همین نیت با آن مواجه شوید

فال روزانه متولدین فروردین

فال روزانه متولدین فروردین

امروز خبری به گوش تان می رسد که مسیرتان را عوض خواهد کرد. احساس آزادی که از این پس تجربه می کنید، دید دیگری به زندگی شما می دهد طوری که تصمیم به تغییر شغل یا حتی محیط زندگی تان می دهید. اما برای گرفتن تصمیمات بزرگ بهتر است کمی به خودتان زمان دهید تا فکرتان پخته تر شود. در این موارد دیگران را هم در نظر بگیرید زیرا تصمیم شما روی زندگی آنها نیز تاثیر خواهد گذاشت. به پیشنهاد دوستی دست رد زده اید. بهتر است که از دلش در اورید زیرا او بدی شما را نمی خواهد.

دی پیر می فروش که ذکرش به خیر باد***گفتا شراب نوش و غم دل ببر ز یاد

گفتم به باد می‌دهدم باده نام و ننگ***گفتا قبول کن سخن و هر چه باد باد

تعبیر:زیاد عجله می کنی، هر چند که همه می دانند چه روزهای سختی را پشتسر می گذاری. همگان ظاهر را می بینند پس برای حفظ آبرو ظواهر را حفظ ک. بسیار بی تجربه ای اما ادعای با تجربه بودن می کنی. کاری نکن که انگشت نما شوی، تو جوهر خوبیبرای کار داری همین مسئله باعث م شود تو به مراد برسی و تن خسته ات التیام پیدا کند.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت

احتمالا مجبور خواهید شد که به سفری به دلیل مشکلات خانوادگی تان بروید. سفر کوتاه مدتی است. امروز برای برقراری ارتباطات و انجام مذاکرات روز خوبی است. فرصت خوبی دارید تا کارهایی که مرتبط با پول هستند را حل کنید. باید از هر گونه بحث با یک شخص سالمند اجتناب کنید.

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

تعبیر:چرا فکر می کنی کسی اندوه تو را نمی داند. خیال نکن که کسی ناله ها و آه های تو را درک نمی کند. از یاد خدا غافل نشو که تمام احوالات تو واقف است. گوهری را که تو در پی اش هستی حتی در عمق ترین دریاها که باشد به تو می دهد. از تو حرکت از خدا برکت.

فال روزانه متولدین خرداد

فال روزانه متولدین خرداد

حقیقت های زیادی در مورد خودتان به دست می آورید. زندگی و مفهوم آن برایتان تا حدودی تغییر خواهد کرد. این احساس ممکن است در ابتدا کمی شما را افسرده کند اما در نهایت ذهن تان را باز و شما را از بندهای که داشته اید رها خواهد ساخت. کتاب های متافیزیک و صحبت با افرادی که در این زمینه تجربه دارند می تواند کمک زیادی به شما کند. به راهی که قدم گذاشته اید شک نکنید زیرا آینده روشنی را برای شما به همراه خواهد داشت. تولد یکی از دوستان تان نزدیک است، او را فراموش نکنید.

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت***که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش***هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت

تعبیر: برای آینده ی خود چه کاری انجام داده ای. وقت گذشته، عمرت هم تلف شده بدوناینکه برای فردایت فکری کرده باشی. این حاصل غرور خودت می باشد. غرورت را کنار بگذار تا دوباره متولد شده و بتوانی آینده را بسازی. توبه کن تا عمر از دست رفته دوباره بازگردد و قلب تاریکت روشن گردد.

فال روزانه متولدین تیر

فال روزانه متولدین تیر

مهارت های برقراری ارتباطی تان عالی است و تاثیر مثبتی در روابط تان دارد. احتمالا خیلی زود به یک سفر بروید که مشکلات خانوادگی تان را حل کنید. فرصت خوبی دارید که سود مالی از یک کار تجاری کسب کنید.

کنون که بر کف گل جام باده صاف است***به صد هزار زبان بلبلش در اوصاف است

بخواه دفتر اشعار و راه صحرا گیر***چه وقت مدرسه و بحث کشف کشاف است

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

فال روزانه متولدین مرداد

فال روزانه متولدین مرداد

یکی از بستگان نزدیک به شما هدیه ای می دهد که خیلی خوشحال می شوید. مهارت های برقراری ارتباطی تان عالی است و به شما کمک می کند که مشکلات مالی تان را حل کنید. امروز بعد از ظهر یکی از دوستان تان ممکن است شما را به یک مهمانی دعوت کند. باید تعادل را در مهمانی نگه دارید.

روضه خلد برین خلوت درویشان است***مایه محتشمی خدمت درویشان است

گنج عزلت که طلسمات عجایب دارد***فتح آن در نظر رحمت درویشان است

تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

فال روزانه متولدین شهریور

فال روزانه متولدین شهریور

احتمالا مجبور خواهید شد که تصمیمات مهمی در ارتباط با زندگی عاطفی تان بگیرید. امروز صبح ممکن است تمایل داشته باشید که چندین کار را همزمان انجام دهید. دوستان تان حمایتگرهای خوبی برای شما هستند. ممکن است فرصتی داشته باشید که سود زیاد مالی کسب کنید، اما باید هرگونه حدس و گمان نیز اجتناب کنید.

دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا

کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

فال روزانه متولدین مهر

فال روزانه متولدین مهر

امروز مثل همیشه نیستید. دوست دارید که امروز از روزمرگی هایتان دور شوید و کاری خاص و هیجان انگیز انجام دهید. این موضوع اگر در مورد مسائل کاری تان است، چرا به شروع یک کار مستقل فکر نمی کنید؟ با این کار نه تنها درآمدتان، بلکه آزادی عمل تان نیز بیشتر خواهد شد. آنوقت می توانید از زندگی لذت بیشتری ببرید. امروز زمان خوبی برای شروع است زیرا احتمالات زیادی، بیش از آنچه فکرش را بکنید، در مقابل تان قرار خواهد گرفت فقط کافی است که با تمرکز، عقل و احساس تان تصمیم بگیرید.

دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت***بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت

یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم***افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت

تعبیر:زمانه روی بد خود را به تو نشان می دهد. همه چیز را از تو پنهان کرده به فتنه ها توجه نداشته باش فعلا" سیر نزولی را طی می کنی و این برایت دردآور است. برای رهایی از این ورطه، دست به دعا بردار. نمازت را سر وقت بخوان. متوسل به ائمه شو تا نجات پیدا کنی.

فال روزانه متولدین آبان

فال روزانه متولدین آبان

امروز صبح می توانید تصمیماتی بگیرید که کل برنامه امروزتان را تغییر دهد. احتمالا برای رفتن به یک مهمانی به همراه دوستان تان آماده شوید. امروز برای حل مشکلات مالی روز خوبی است البته تا جایی که از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید. می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید.

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

تعبیر:آن کسی را که بسیار دوست می داری چند صباحی از او جدا می شوی و کسی را برای درد دل نمی یابی اما ایمان به خداوند و صبر باعث می شود این جدایی را تحمل کنی. فکر نکن که دیگر آخر زمان شده باز هم نکته ها و اتفاقات بسیار خوبی پیش خواهد آمد که دل مرده ی تو را زنده می کند. به امید بخشش خداوند باش.

فال روزانه متولدین آذر

فال روزانه متولدین آذر

دوست عزیزی که 4 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فرد خوش شانسی هستید که امسال نیز از آن مستثنی نیست. امسال سالی است که اتفاقات خوش زیادی برایتان می افتد به اندازه کافی خوش خواهید گذراند. به مسافرت های زیادی می روید و تجربه های زیادی به دست خواهید آورد به شرط آن که بخواهید و انتخاب های پیش رویتان را بدون فکر رد نکنید. شما فردی هستید که سرتان به کار خودتان است اما امسال بهتر است کمی سرتان را بالا آورید و به اطراف تان نیز دقت بیشتری کنید. در این صورت شانس های بیشتری به دست خواهید آورد. به هر مکانی که قدم می گذارید، سعی کنید با آدمهای بیشتری در ارتباط باشید. اگر چه ممکن است دیدارتان خیلی کوتاه باشد اما پیغام هایی را دریافت خواهید کرد که بر پیشرفت زندگی تان تاثیر بسزایی خواهد داشت. تغییری در شغل تان ایجاد می شود که بر درامدتان نیز تاثیری مثبت می گذارد. در ماههای آخر سال زندگی شما در مسیر جدیدی قرار خواهد گرفت که مدت هاست انتظارش را می کشید. خودتان را برای آینده ای روشن آماده کنید. ماههای مرداد و آبان از بهترین ماههای شما خواهند بود.

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

فال روزانه متولدین دی

فال روزانه متولدین دی

هدیه ای از سمت شریک عاطفی تان دریافت می کنید و دوستان تان شما را به سفر کوتاهی دعوت خواهند کرد. امروز بعد از ظهر مجبور هستید که تصمیمات مهمی در ارتباط با زندگی عاطفی تان بگیرید. احتمالا اخباری ناخوشایندی را دریافت می کنید که برنامه های فردای تان تغییر خواهد کرد. x

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

فال روزانه متولدین بهمن

فال روزانه متولدین بهمن

اگر به دنبال راهی برای پیشرفت هستید، باید راهتان را به طور چشمگیری تغییر دهد. به عنوان مثال شاید مجبور شوید که مهارت های جدیدی را یاد بگیرید. اگر چه وقت تان کم است و حوصله تمرین کردن را ندارید اما اگر به آینده آن فکر کنید، حتما انگیزه لازم را به دست خواهید آورد. امروز فکر های عجیب و غریبی به ذهن تان خطور می کند طوری که دیدتان را نسبت به گذشته ای که داشته اید، تغییر می دهد. بهتر است آنها را جایی یادداشت کنید. شریک زندگی تان را کمی از خود رانده اید. بهتر است در مورد رفتارهای خود بیشتر فکر کنید زیرا رفتارهای غیرمنطقی ممکن است او را برای همیشه از شما بگیرد.

دارم امید عاطفتی از جانب دوست***کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او***گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

فال روزانه متولدین اسفند

فال روزانه متولدین اسفند

یک سفر کاری برای شما با موفقیت به انجام می رسد و سود خوبی را می توانید به دست آورید. باید صبور باشید و از هر گونه بحث با شرکای تان اجتناب کنید. امروز بعد از ظهر با مدیریتی که دارید می توانید مشکلات احساسی تان را حل کنید. شرایط مالی تان مشکلی ندارد پس نگران نباشید

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر:مطمئن باش به مقصود خواهی رسید.شک نداشته باش خودت می دانی که هدفت را شناخته ای و در چه راهی قدم می گذاری و به خود عتماد داری و همین خیلی کمکت می کند. دام ها را گشوده و از قفس چون باد فرار کرده ای تا برای مرادت تلاش کن. مردم تو را تحسین می کنند و همگان دوستت دارند.

فال روزانه پنجشنبه 23 خرداد 1398

فال روزانه پنجشنبه 23 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما  پنجشنبه 23 خرداد روز 13 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدو
فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 1398

فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما  دوشنبه 20 خرداد روز 10 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوا
فال روزانه جمعه 10 خرداد 1398

فال روزانه جمعه 10 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما جمعه 10 خرداد روز 31 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما ه
فال روزانه سه شنبه 07 خرداد 1398

فال روزانه سه شنبه 07 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما سه شنبه 7 خرداد روز 28 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما
فال روزانه دوشنبه 06 خرداد 1398

فال روزانه دوشنبه 06 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما دوشنبه 6 خرداد روز 27 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما
فال روزانه شنبه 04 خرداد 1398

فال روزانه شنبه 04 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما شنبه 4 خرداد روز 25 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما هم
فال روزانه پنجشنبه 02 خرداد 1398

فال روزانه پنجشنبه 02 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما پنجشنبه 2 خرداد روز 23 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما
فال روزانه چهارشنبه 01 خرداد 1398

فال روزانه چهارشنبه 01 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما چهارشنبه 1 خردادروز 21 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردین امروز صبح بسیار مشتاق
فال روزانه سه شنبه 31 اردیبهشت 1398

فال روزانه سه شنبه 31 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما سه شنبه 31 اردیبهشتروز 20 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردینامروز برای شما یک ر
فال روزانه دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

فال روزانه دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما دوشنبه 30 اردیبهشتروز 19 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردینامروز لذت بردن از دل
فال روزانه یکشنبه 29 اردیبهشت 1398

فال روزانه یکشنبه 29 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما یکشنبه 29 اردیبهشتروز 19 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردینامروز برای شما روز ر
فال روزانه شنبه 28 اردیبهشت 1398

فال روزانه شنبه 28 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما شنبه 28 اردیبهشتروز 17 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردین احتیاط کنید و خونسردی
فال روزانه جمعه 27 اردیبهشت 1398

فال روزانه جمعه 27 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما جمعه 27 اردیبهشتروز 16 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردینامروز واکنش های احساسی
فال روزانه پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398

فال روزانه پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما پنجشنبه 26 اردیبهشتروز 16 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردینشما چند هفته ای را
فال روزانه سه شنبه 24 اردیبهشت 1398

فال روزانه سه شنبه 24 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما سه شنبه 24 اردیبهشتروز 13 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردین سعی کنید که مسئولی
صفحه 1 از 79
پربازدیدها
تبلیغات