سرگرمیفال روزانه | فال تولد | فال امروز | فال روزانه حافظ | فال آنلاین

فال روزانه | فال تولد | فال امروز | فال روزانه حافظ | فال آنلاین

فال روزانه بر اساس تاریخ و بر اساس ماه تولد

برای گرفتن فال روزانه مربوط به روز تولدتان

لطفا تاریخ تولد خود را انتخاب کنید.

سال:    ماه:    روز:   
فال روزانه

فال روزانه و فال امروز چهارشنبه ۳۰ مرداد

روز 21 اکتبر 2019

همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما هم به همین نیت با آن مواجه شوید

فال روزانه متولدین فروردین

فال روزانه متولدین فروردین

ممکن است زمان آن باشد که پروژه هایی را در بخش های تجاری شروع کنید. فرصت خوبی دارید که مبلغ پول را به دست آورید و خود را در جامعه اثبات کنید. باید صبور باشید. نتایج به زودی نمایان خواهد شد.

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز صبح ممکن است عصبی و مضطرب باشید به دلیل اینکه می خواهید کارهای مهم تان را به اتمام برسانید. محتاط باشید از دیگران انتقاد نکنید. با مدیریتی که دارید امروز بعد از ظهر را در کنار دوستان تان به آرامش خواهید رسید. برای یک سفر خانوادگی آماده خواهید شد

رواق منظر چشم من آشیانه توست***کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

به لطف خال و خط از عارفان ربودی دل***لطیفه‌های عجب زیر دام و دانه توست

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

فال روزانه متولدین خرداد

فال روزانه متولدین خرداد

در محیط کاری تان بسیار موفق هستید اما همکارانتان از این موضوع راضی نیستند. امروز بعد از ظهر شریک عاطفی تان به دلیل اینکه بیش از حد کار می‌کنید از شما ناراحت خواهد شد. سعی کنید که در ارتباط با این قضیه سر باز صحبت کنید. امشب مهمان هایی خواهید داشت.

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

فال روزانه متولدین تیر

فال روزانه متولدین تیر

با مدیریتی که دارید می‌توانید مشکلات محیط کاری تان را حل کنید. در انتخاب کلمات تان احتیاط کنید مخصوصاً زمانی که با همکاران و رئیس تان صحبت می کنید. بیشتر استراحت کنید

ساقی بیا که یار ز رخ پرده برگرفت***کار چراغ خلوتیان باز درگرفت

آن شمع سرگرفته دگر چهره برفروخت***وین پیر سالخورده جوانی ز سر گرفت

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

فال روزانه متولدین مرداد

فال روزانه متولدین مرداد

به نظر می رسد زمان خوبی دارید که کار کنید و برای کسب و کارتان برنامه ریزی کنید. در آینده نه چندان دور پول های خوبی برای شما ذخیره شده است. با دوستانتان روابط بسیار خوبی دارید. با این حال ،دلیل این که تمایل دارید دیدگاه خودتان را بر خانواده‌تان تحمیل کنید ممکن است بحث های زیادی با خانواده تان داشته باشید. سعی کن بیشتر با سیاست باشید

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر:خبر خوشی را می شنوی که به خاطرش انتظار کشیده ای و روز به روز کارت بهتر می شود. اما تعلقات تو نیز بیشتر می شود. مواظب صفای باطن خویش باش تا جدا شدن از دنیا برایت راحت باشد. خوشی خود را با دیگران تقسیم کن تا همیشه سبک بال و آسوده خاطر باشی.

فال روزانه متولدین شهریور

فال روزانه متولدین شهریور

روز خسته کننده ای است. برنامه های زیادی دارید. نگران نباشید: همه را حل خواهید کرد. فرصت خوبی دارید که به سختی کار کنید و مصمم هستید. با این حال از شرایط مالی تان بعدا سود خواهید برد. بهتر است که از هرگونه حدس و گمان اجتناب کنید x

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

فال روزانه متولدین مهر

فال روزانه متولدین مهر

امروز بسیار مشغول هستید. بسیار الهام بخش هستید و می توانید برای آینده برنامه ریزی های موفقی داشته باشید. فرصتی دارید که کار جدیدی را شروع کنید که به شما این اجازه را می دهد که خودتان را در جامعه اثبات کنید. دوستان و شریک عاطفیتان از شما حمایت خواهند کرد. از نظر مالی کمتر رضایت دارید اما باید صبور باشید. امشب مبلغ عمده ای پول دریافت می کنید.

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر:مطمئن باش به مقصود خواهی رسید.شک نداشته باش خودت می دانی که هدفت را شناخته ای و در چه راهی قدم می گذاری و به خود عتماد داری و همین خیلی کمکت می کند. دام ها را گشوده و از قفس چون باد فرار کرده ای تا برای مرادت تلاش کن. مردم تو را تحسین می کنند و همگان دوستت دارند.

فال روزانه متولدین آبان

فال روزانه متولدین آبان

بالاخره تغییراتی که برای خانه برنامه ریزی کرده بودید را اجرا خواهید کرد. می توانید در انجام هر کاری موفق شوید. گوش دهید که خانواده تان چه چیزی برای گفتن دارند. با شخصی در ارتباط با مشکلات مالی بحثی نکنید. بیشتر تحمل کنید

ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست***حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست

مردم دیده ز لطف رخ او در رخ او***عکس خود دید گمان برد که مشکین خالیست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

فال روزانه متولدین آذر

فال روزانه متولدین آذر

دو راه در مقابل تان قرار دارد که باید به ناچار یکی را انتخاب کنید. بهتر است که در این مورد بی گدار به آب نزنید و پس از مشورت و فکر کردن های لازم دست به عمل بزنید. رابطه عاطفی شما دچار تنش شده است، بهتر است از این فرصت استفاده کنید و هم به خود و هم به شریک زندگی تان کمی فضا و آزادی دهید. نگران نباشید زیرا پس از یک مدت کوتاه دوری، با آتش عشق بیشتری به سمت هم باز خواهید گشت. حرف شما روی یکی از اطرافیانتان تاثیر منفی گذاشته، بهتر است که این سوتفاهم را هر چه زودتر برطرف کنید.

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

تعبیر:چرا فکر می کنی کسی اندوه تو را نمی داند. خیال نکن که کسی ناله ها و آه های تو را درک نمی کند. از یاد خدا غافل نشو که تمام احوالات تو واقف است. گوهری را که تو در پی اش هستی حتی در عمق ترین دریاها که باشد به تو می دهد. از تو حرکت از خدا برکت.

فال روزانه متولدین دی

فال روزانه متولدین دی

تمایل دارید که ریسک کنید. محتاط باشید و از شانس تان بیش از حد استفاده نکنید. امروز برای سفرهای خانوادگی مطلوب است. پول خودش بر سر راه تان خواهد آمد از جایی که اصلاً انتظارش را ندارید. باید توصیه های شریک عاطفی تان را در نظر بگیرید

دل من در هوای روی فرخ***بود آشفته همچون موی فرخ

بجز هندوی زلفش هیچ کس نیست***که برخوردار شد از روی فرخ

تعبیر: عیب جویی دیگران نکن. اول خودت را برطرف کن. تو چه خوب باشی و چه بد پای خودت نوشته می شود. این ح توست که هر طور بخواهی زندگی کنی و هدفی داشته باشی. حاجات تو یکی پس از دیگری برآورده شده و باز هم با نیاز به درگاه خدامی روی. تقوی را پیشه کن تا از پیشگاه حق رانده نشوی.

فال روزانه متولدین بهمن

فال روزانه متولدین بهمن

تغییراتی امروز برای شما رخ می دهد. مخصوصا در بخش های مالی و حرفه‌ای. امروز فرصت خوبی دارید که دوستی های تان را تقویت کنید. مهارت های برقراری ارتباطی تان عالیست و زمان آن است که به مشارکت های جدیدی بپیوندید. از این شرایط مطلوبی که دارید بیشترین بهره را ببرید. با این حال زمانتان را فراموش نکنید.

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:بخت بسیار خوبی نصیبتان شده که از خوبی زبانزد خاص و عام است. او در همه حال با شماست و لحظه ای از شما جدا نمی شود. دل ویرانه تان را سامان می بخشد. محبت خودتان را از او دریغ نکنید. در ایام بهار بشارتی به شما می دهند که لیاقت این بشارت را دارید چون مقامتان نزد خداوند بسیار بالاست.

فال روزانه متولدین اسفند

فال روزانه متولدین اسفند

به نظر می رسد که سرشار از انرژی هستید و می توانید فعالیت های جدیدی داشته باشید. با این حال باید احتیاط کنید و بیشتر مواظب خودتان باشید. امروز بعد از ظهر مهمان هایی از خارج از شهر خواهید داشت و یا به ملاقات دوستتان می روید. سعی کنید زمان تان را مدیریت کنید و تعادل را حفظ کنید

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:صلاح در این است که فعلا" به عهدی که بسته ای عمل کنی. درست است که پشیمان شده ای اما خود را به دست سرنوشت سپرده ای. رحمت خداوند شامل حالت می شود و اقبال بلند و ثروت زیادی به تو می بخشد. اما مواظب باش با وزیدن باد غفلت زود همه چیز را از دست ندهی.

فال روزانه دوشنبه 24 تیر 1398

فال روزانه دوشنبه 24 تیر 1398

فال روزانه و فال امروز دوشنبه 24 تیر روز 15 ژویه 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما هم به همین نی
فال روزانه پنجشنبه 23 خرداد 1398

فال روزانه پنجشنبه 23 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما  پنجشنبه 23 خرداد روز 13 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدو
فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 1398

فال روزانه دوشنبه 20 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما  دوشنبه 20 خرداد روز 10 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوا
فال روزانه جمعه 10 خرداد 1398

فال روزانه جمعه 10 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما جمعه 10 خرداد روز 31 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما ه
فال روزانه سه شنبه 07 خرداد 1398

فال روزانه سه شنبه 07 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما سه شنبه 7 خرداد روز 28 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما
فال روزانه دوشنبه 06 خرداد 1398

فال روزانه دوشنبه 06 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما دوشنبه 6 خرداد روز 27 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما
فال روزانه شنبه 04 خرداد 1398

فال روزانه شنبه 04 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما شنبه 4 خرداد روز 25 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما هم
فال روزانه پنجشنبه 02 خرداد 1398

فال روزانه پنجشنبه 02 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما پنجشنبه 2 خرداد روز 23 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ فال ها اکثرا جنبه سرگرمی دارند امیدوارم شما
فال روزانه چهارشنبه 01 خرداد 1398

فال روزانه چهارشنبه 01 خرداد 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما چهارشنبه 1 خردادروز 21 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردین امروز صبح بسیار مشتاق
فال روزانه سه شنبه 31 اردیبهشت 1398

فال روزانه سه شنبه 31 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما سه شنبه 31 اردیبهشتروز 20 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردینامروز برای شما یک ر
فال روزانه دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

فال روزانه دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما دوشنبه 30 اردیبهشتروز 19 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردینامروز لذت بردن از دل
فال روزانه یکشنبه 29 اردیبهشت 1398

فال روزانه یکشنبه 29 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما یکشنبه 29 اردیبهشتروز 19 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردینامروز برای شما روز ر
فال روزانه شنبه 28 اردیبهشت 1398

فال روزانه شنبه 28 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما شنبه 28 اردیبهشتروز 17 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردین احتیاط کنید و خونسردی
فال روزانه جمعه 27 اردیبهشت 1398

فال روزانه جمعه 27 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما جمعه 27 اردیبهشتروز 16 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردینامروز واکنش های احساسی
فال روزانه پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398

فال روزانه پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398

فال روزانه و فال امروز اختصاصی شما پنجشنبه 26 اردیبهشتروز 16 ژوئن 2019 همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظفال روزانه متولدین فروردینشما چند هفته ای را
صفحه 1 از 79
پربازدیدها
تبلیغات