آکاآپ: شیلا، نام سگ طلایی رنگی است که این روزها در رسانه های آرژانتینی و آمریکای جنوبی به شدت در حال ویروسی شدن می باشد چرا که طبق گزارشات انجام شده، به مدت یک سال است که در مقابل ایستگاه پلیس محلی شهر کوچک دی ماینو منتظر می باشد تا بتواند ماک خود را که توسط پلیش دستگیر شده است را ملاقات کند قافل از اینکه ... برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکاآپ همراه باشید.

نتیجه تصویری برای سگ وفادار

سگی که به مدت یکسال منتظر مالکش می باشد!

داستان از این قراره که، مالک شیلا به دلیل جرمی که مرتکب شده بود، توسط پلیس اعدام شده و ماموران پلیس این گونه گفتند که شیلا در حین انتقال مالکش به سمت ایستگاه پلیس، به هیچ وجه جدا نمیشد و دائما در کنار آن بود و هیچ یک از مامورین نمی توانستند در مقابل او ایستادگی کنند.

با این حال مدت ها طول نمی کشد که مامورین متوجه حضور روزانه این سگ با وفا در مقابل ایستگاه پلیس می شوند که حتی برخی از کارکنان برای تغذیه او، غذا در اختیارش قرار می دهند و این رابطه بقدری زیاد شده است که حتی شیلا شب ها را نیز در مقابل درب ایستگاه پلیس استراحت کرده و به نگهبانان کمک می کند!

نتیجه تصویری برای سگ وفادار

 

به همین دلیل آقای جوآن خوزه مارتینی در مصاحبه ای با رسانه ها این گونه گفت:" شیلا امروز بخشی از خانواده ما است و زمانیکه مامورین ما قصد گشت زنی را دارند، او نیز به دنبال آنها می رود. او در طی این یک سال همیشه منتظر مالک خود در داخل ایستگاه پلیس بوده است و این انتظار بسیار زیبا و احساساتی می باشد".

اما این تمام ماجرا نبود و شیلا با مشکل دیگری در چند ماه اخیر روبرو شد و آن هم این بود که یک سگ دیگر در مقابل ایستگاه پلیس به او حمله کرد و با امداد رسانی مامورین پلیس، به دامپزشکی منتقل و سپس به مدت 15 روز درمان شد و تمام هزینه های مالی توسط ایستگاه پلیس پرداخت شد که خوشبختانه کاملا بهبود یافته است.

 

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
برس حرارتی
تبلیغات