Related image

آکاایرانجالب ترین تصویر انسان با نهنگ آبی!چند وقت پیش آقای تاناکیت موفق به ثبت تصاویر خیره کننده با کمک غواص دیگری شد که واقعا یکی از زیبایی های طبیعت را نشان می دهد . در این تصاویر که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد, یک انسان در نزدیک ترین فاصله به  سنگین ترین نهنگ آبی با وزن 173 تن قرارگرفته و تصاویر زیبایی خلق کرده اند . برای مشاهده تمامی تصاویر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 

بزرگترین نهنگ دنیا در کنار انسانعکس

عکاس تایلندی 37 ساله به نام " تاناکیت یاممو سوانیانگیان " در طی اقدامی عجیب و در عین حال بسیار کشنده تصمیم به عکاسی در کنار نهنگ آبی غول پیکری نمود که در طی این تصمیم موفق شد و تصاویر خیره کننده و جالبی را در اعماق آب ها ثبت نمود.

بزرگترین نهنگ دنیا در کنار انسانعکس

این عکاس جوان این گونه گفت:" نهنگ آبی همانند یک زیر دریایی طویل بود و این نهنگ دارای 30 متر طول بود و این باعث شد تا من متوجه این شوم که در این دنیا در مقابل موجودات دیگر چه میزان کوچک هستم".

بزرگترین نهنگ دنیا در کنار انسانعکس

آقای تاناکیت موفق به ثبت تصاویر خیره کننده با کمک غواص دیگری شد که واقعا یکی از زیبایی های طبیعت را نشان می دهد که سنگین ترین نهنگ آبی ثبت شده جهان دارای 173 تن بوده است و طی تحقیقات اخیر نشان داده شد که به میزان 10 هزار الی 25 هزار عدد از این موجودات در سرتاسر جهان وجود دارند.

 
گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات