آکاایران: در میان مشاغل سخت می توان به ساختمان سازی اشاره نمود که یکی از سخت ترین و پر قانون ترین مشاغلی است که برای آن زمان زیادی صرف می شود و در حین ساخت و ساز کارگران و مهندسین می بایست از کلاه های ایمنی بر روی سر خود استفاده نمایند تا در حین اجرا، با مشکلات دردناک و احتمالی روبرو نشوند و جانشان به خطر نیافتد.

Image result for ‫سقوط روی میلگرد ها‬‎

اما متاسفانه به این قوانین اهمیت زیادی داده نمی شود و اکثر کارگران از کلاه های ایمنی استفاده نمی کنند و در حین بروز مشکلی که در صورت داشتن کلاه ایمنی هیچ مشکلی برای ما رخ نخواهد داد، ممکن است صدمات زیادی را شاهد بود.برای مثال روز گذشته تصاویر وحشتناکی از یک کارگر هندی در صفحات مجازی بیش از حد منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی توسط کاربران روبرو شود.این تصاویر کارگر هندی را نشان میدهد که در حین کار برایش حادثه خطرناکی اتفاق می افتد و میلگرد آهنی از جمجمعه اش رد میشود!!  در ادامه این مقاله از آکاایران, به جزییات منتشر شده از این خبر میپردازیم. با ما همراه باشید.

 فرو رفتن میلگرد آهنی داخل سر کارگر هندی!!! عکس

آقای " سانجای باهه " 21 ساله که یک کارگر جوان هندی می باشد، اخیرا زمانیکه در حین کار بر روی ساختمان بود تعادلش را از دست می دهد و به شدت با زمین برخورد می کند که در حین برخورد یک تکه میلگرد وارد جمجمه وی می شود که از سمت راست وارد و از سمت چپ خارج گردید!!

 فرو رفتن میلگرد آهنی داخل سر کارگر هندی!!! عکس

بعد از وارد شدن میلگرد به جمجمه وی، فورا به بیمارستان B.J. منتقل شد و تصاویر اشعه ایکس خبر از اتفاقاتی بدی را نشان داد. با این حال گروهی از متخصصان اعصاب به رهبری دکتر Pramod Giri در طی عمل جراحی 90 دقیقه ای این میلگرد را از جمجمه کارگر جوان خارج کردند و توانستند جان سانجای 21 ساله را نجات دهند!!

با این حال هیچ اتفاقی برای سانجای رخ نداد و طبق گفته پزشکان اگر میلگرد چند میلی متری جابجا می شدند، بی شک سانجای جان خودش را در همان زمان از دست می داد!

 
گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات