آکاآپ: خانم مانگایاما 74 ساله هندی در سال 1962 میلادی با آقای یاراماتی سیتاراما رجارائو که یک کشاورز بود ازدواج کرد که به دلیل عدم بارداری به پزشکان و معابد مختلفی مراجعه کردند اما تلاش آنها بی فایده بود و آنها علت آنرا انجام برخی گناه ها و نفرین غیر عادی می دانستند! اما سن یائسگی خانم مانگایاما در 25 سال گذشته به پایان رسیده بود و او از بارداری دست بردار نبود و هنوز تمایل شدیدی به بارداری داشت که ناگهان با اتفاقی جالب روبرو شد! برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

Image result for ‫بچه های دوقلو پیرزن هندی‬‎

قضیه از این قرار بود که ظاهره همسایه آنها که همانند او باردار نمیشده است و در سن 55 سالگی با استفاده از درمان IVF توانست باردار شود و فرزندی به دنیا بیاورد همین خبر باعث شد تا مانگایاما و همسرش نیز تصمیم بگیرند تا این روش درمان را برای بارداری او استفاده کنند.بعد از مدتی کوتاه تصمیم آنها نهایی شد و آنها توانست با استفاده از این روش درمانی مالک جنین های دوقلو شوند.این در حالی بود که خانم مانگایاما مبتلا به دیابت و فشار خون بالایی بود که با وجود انجام آزمایشات مختلف گفته شد که بارداری برای او مناسب نیست.

رکورد پیرترین زن حامله دنیا شکسته شد!! +عکس

با این حال آنها همچنین تحت مشاوره های مختلفی برای کسب قدرت بیشتر قرار گرفتند و با این وجود در 5 سپتامبر این زن 74 ساله، توانست به عنوان پیرترین مادر باردار جهان شناخته شود و فرزندان دوقلویی را به دنیا آورد. هر دو فرزند او دختر هستند و جالب است بدانید که رکورد قبلی این زمینه در سال 2016 بود که یک خانم 70 ساله با استفاده از روش IVF موفق به بارداری شد و یک پسر را به دنیا آورد.

رکورد پیرترین زن حامله دنیا شکسته شد!! +عکس

مانگایاما در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت :" خدا دعاهای ما را پاسخ داده است. ما امروز خوشحال ترین زوج روی زمین هستیم و فرزندانمان را دوست داریم." همچنین همسر 80 ساله او نیز این گونه گفت:" به لطف خدا و پزشکان است که من اکنون پدر دو دختر بچه شده ام و بعد از 54 سال دعاهای ما پاسخ داده شد." با این حال هم اکنون هم مادر و هم دو جنین در سلامتی کامل به سر می برند و برای بررسی و نظارت بیشتر در بیمارستان حضور دارند.

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات