آکاآپ: اخیرا پلیس منطقه لیوژو کشور چین بعد از انتشار تصاویر جالب از یک گواهینامه که با دست نوشته شده بود در صفحات مجازی، توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود. این خبر به سرعت مانند یک ویروس در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی کشور چین منتشر شد برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده این گواهینامه جالب دست نویس شده در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

گواهینامه دست نویس مرد چینی که باعث تعجب مامور شد!+عکس

داستان از اونجا شروع شد که پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه لیوژو کشور چین یک موتورسیکلت را متوقف نمود با اتفاق عجیبی روبرو شد و آن هم این بود که این راننده بی مسئول و تنبل تلاشی برای کسب گواهی ننموده بود و برای رفع نیاز گواهی نامه ای دست نویس برای خودش طراحی نموده بود که با حاشی متعددی روبرو گشت.

بطور کلی تقلب در اسناد رسمی یک جرم محسوب می شود که متاسفانه با پیشرفت جهان باز هم برخی هستند که به راحتی آنها را جعل می کنند و به گونه ای جعل می نمایند که به سختی می توان تفاوت آن و اصل آنرا درک نمود. اما این مرد تنبل گویا از قرار معلوم در حال کشیدن نقاشی بوده است که بتواند پلیس را گول بزند!

با این حال مامور پلیسی که این موتورسوار را به نحوی کشف نموده بود، انتظار نداشت که بتواند جالب ترین و در عین حال عجیب ترین گواهی نامه عمر کاری اش را مشاهده کند و در نهایت موتور سیکلت این مرد توسط پلیس متوقف شده است و تصاویر این گواهی نامه دست نویس بچه گانه یکی از ویروسی ترین تصاویر اخیر در چین بود.

گواهینامه دست نویس مرد چینی که باعث تعجب مامور شد!+عکس

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات