آکاآپ: خیلی‌ها نگران ظاهر کلی و اضافه وزنی که دارند هستند. این نگرانی اغلب زمانی خیلی خودش را نشان خواهد داد که قرار است عکسی گرفته می‌شود. چه شما وزن ایده آلی داشته باشید، و چه دارای اضافه وزن باشید، یک عکس بد می‌تواند حتی یک شخص جذاب و خوش هیکل را بد ریخت نشان دهد.

Image result for ‫ژست عکاسی افراد چاق‬‎

معمولاً می‌گویند که دوربین، چهار پنج کیلویی به وزن آدم اضافه می‌کند، اما خوشبختانه همیشه چنین اتفاقی نمی‌افتد. با یادگیری اینکه چطور به درستی ژست بگیرید، خواهید توانست در عکس‌ها حتی لاغرتر از واقعیت بنظر بیایید، بدون اینکه نیاز باشد وزنتان را کاهش بدهید! در این مقاله از مجموعه مقالات خواندنی آکاآپ ,ترفند های کلیدی برای ژست گرفتن را به شما آموزش میدهیم که با رعایت این نکات , میتوانید طوری ژشت بگیرید که در عکس لاغر دیده شوید. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید

بهترین ژشت عکس گرفتن برای لاغر دیده شدن

تکنیک هایی که برای لاغر افتادن در عکس میتوان انجام داد:

- جوری جلوی دوربین بایستید که یک پایتان جلوی پای دیگر قرار بگیرد. بدنتان را بچرخانید تا با زاویه‌ی ۴۵ درجه روبروی دوربین باشید. سپس طوری ژست بگیرید که شانه‌ها و سرتان به سمت لنز دوربین باشد. ممکن است بنظر برسد که این ژست، ژستی ناشیانه است، اما این ژست یکی از ژست‌هایی‌ست که شما را لاغر نشان می‌دهد. یک دستتان را هم روی رانتان بگزارید، تا شانه‌هایتان هم نحیف‌تر بنظر برسد.

- هیچوقت صاف روبروی دوربین نایستید زیرا پهن و چاق می افتید برای اینکه کمی باریک تر به نظر بیاید باید زاویه دار مقابل دوربین قرار بگیرید مثلا بدن تان در زاویه 45 درجه باشد و یکی از پاهایتان را کمی جلو تر بگذارید.

- سعی کنید در عکس ها دست هایتان را کنار پهلوها صاف قرار ندهید بهتر است دست ها را روی ران پا بگذارید اینطوری از عریض دیده شدن پهلوها جلوگیری کرده اید.

بهترین ژشت عکس گرفتن برای لاغر دیده شدن

- رنگ های تیره برای لباس هایتان انتخاب کنید زیرا رنگ های تیره تاثیر شگفت انگیزی در لاغر تر دیده شدن شما دارند، رنگ های تیره مانند قهوه ای، سرمه ای، خاکستری، بنفش پر رنگ، آبی پر رنگ و...

- از بالا عکس بگیرید! از یکی از دوستان بلند قد تر از خودتان بخواهید که از شما عکس بگیرد، یا اینکه پایه‌ی دوربین‌تان را روی یک صندلی قرار دهید. به این دلیل که شما به سمت بالا به دوربین نگاه می‌کنید، اضافه وزنی که در صورتتان هویداست، در سایه‌ی بوجود آمده محو خواهد شد.

- اگر قرار است هنگام عکس انداختن روی صندلی بنشینید بهترین کار این است که لبه صندلی بنشینید زیرا وقتی عقب مینشینید قوز میکنید و پاهایتان نیز چاق تر از آنچه هست دیده میشوند.

بهترین ژشت عکس گرفتن برای لاغر دیده شدن

- برای جلوگیری از داشتن غبغب در عکس ها یک ترفند جالب وجود دارد آن هم این است که زبان تان را به سقف دهان تان فشار دهید اینطوری خبری از غبغب در عکس ها نیست.

- لباسی که هنگام عکس انداختن به تن دارید باید دقیقا اندازه تان باشد یعنی نه تنگ باشد و نه گشاد، لباس های شل و آویزان را کنار بگذارید و سعی کنید لباس های خوش دوخت را انتخاب کنید.

بهترین ژشت عکس گرفتن برای لاغر دیده شدن

- زاویه دوربین را نباید بالا بگیرید زیرا غبغب تان حسابی خودنمایی میکند، وقتی زاویه دوربین را کمی پایین بگیرید غبغب تان مشخص نیست و در نهایت لاغر تر می افتید.

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات