آکاآپ: وجود یا عدم وجود موجودات فضایی همواره یکی از پر حاشیه ترین سوالاتی است که از چندین قرن گذشته تا هم اکنون همراه انسان بوده که هنوز هم اطلاعات دقیقی از این موجودات فضایی در رسانه ها یا منبعی معتبر به ثبت نرسیده است. اما اخیرا دانشمندان بعد از ساخت هوش مصنوعی ای که قادر به ثبت سیگنال های خارج از کهکشان راه شیری بود، با نتیجه عجیبی روبرو شدند. آیا این سیگنال ها از طرف موجودات فضایی صادر شده!؟ آیا موجودات فضایی وجود خارجی دارند!؟ برای مطالعه جزییات بیشتر از این کشف بزرگ در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

 

Image result for ‫دریافت سیگنال از موجودات فضایی تایید شد!؟‬‎

اما یک هوش مصنوعی اخیرا توسط دانشمندان برای کشف و تجزیه و تحلیل سیگنال های اسرار آمیز خارج کهکشان راه شیری تولید شد و توانست در اولین بررسی خود کشف عجیبی انجام دهد. فلش های کوچکی که مشاهده می کنید به نام " fast radio bursts " می باشند که فقط چند میلی ثانیه طول می کشد و ثبت آنها بشدت کار سخت و دشواری است.

کشف بزرگ بشریت! دریافت سیگنال از موجودات فضایی تایید شد!؟

 

دانشمندان هنوز علت دقیق ضربان قوی و قدرتمند در تصویر را مطلع نیستند و این سیگنال ها متعلق به دنیای بیرون سیاه چاله ها می باشد که آنها این سیگنال ها را غیرقابل توصیف می دانند! این واقعا کشف بزرگی برای انسان ها می باشد و می تواند در آینده ای نه چندان دور حقایق جالبی را منتشر سازد.

کشف بزرگ بشریت! دریافت سیگنال از موجودات فضایی تایید شد!؟

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
برس حرارتی
تبلیغات