آکاآپ:  در این مقاله از مجموعه مقالات سرگرمی آکاآپ، داستان و ماجرای عروس خانمی را خواهید خواند که با پررویی و دور از انتظار از مهمان ها خواسته ی عجیبی داشت تا با این خواسته در مراسم حاضر شوند همین مساله باعث شد  که شاید برای همیشه به او لقب بدترین و پررو ترین عروس را دادند و خیلی از مهمان ها از حضور در مراسم سر باز زدند! برای مطالعه جزییات بیشتر از این اتفاق عجیب در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

Image result for ‫درخواست عجیب عروس خانم‬‎

ایمیل دردسرساز عروس جوان مراسم را بهم زد

عروس خانم جوانی به نام " سوزان" لیست میهمانانش را تهیه کرده و همگی را به صورت رسمی دعوت کرده بود ؛ همراه اقای داماد تدارکارت روز عروسی را نیز کامل لحاظ کرده بودند ولی مراسم برگزار نشد چراکه عروس خانم در اقدامی عجیب درخواستی عجیب تر از میهمانان انجام داد که برای آنها نوعی توهین محسوب شد و از آمدن به مراسم ازدواج صرف نظر کردند.

چند روز مانده به برگزاری مراسم ازدواج عروس خانم ایمیلی به میهمانان فرستاد و از آنها خواست مبلغی که خودش تعیین می کند را به عنوان هدیه عروسی برایش بیاورند چراکه او برنامه ریزی خرید وسیله ای را دارد و برای همین باید همه به عنوان کادوی عروسی مبلغ مشخصی پول بدهند.

ماجرای عروسی که بیشرمانه از میهمانان درخواست عجیبی کرده بود!!

 

همین درخواست کافی بود که برخی از میهمانان به بهانه ی بی احترامی به آنها دعوت عروس و داماد را رد کنند و اعلام کنند که در مراسم ازدواج حاضر نمیشوند ؛ این بخشی از عواقب ایمیل عروس جوان و بی تجربه ی ما بود که با بخش بدتر منصرف شدن آقای داماد از ازدواج با او تکمیل شد.

به عقیده ی میهمانان تعیین کادوی مشخص توسط عروس خانم نه تنها عجیب بود بلکه به نوعی بی احترامی محسوب میشد برای همین حضور در این مراسم را رد کردند. هرچند شاید به عقیده ی برخی درخواست عروس خانم مسئله ی عجیبی نبوده است اما در کشورهای اروپایی چنین درخواستی دور از احترام و ادب است برای میهمانان مثل یک توهین محسوب شد.

 

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
برس حرارتی
تبلیغات