آکاآپ: روز گذشته اتفاقی تلخ و هولناک در رسانه های بریتانیایی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود که بی شک یکی از وحشتناک ترین اتفاقات گذشته می باشد. این خبرها حاکی از پرتاب شدن وحشتناک پسر بچه 6 ساله از طبقه دهم گالری هنر در مرکز لندن توسط یک پسر 17 ساله بود که هنوز علت دقیق آن مشخص نشده است.برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده تصاویر بیشتر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

زنده ماندن پسربچه 6 ساله بعد سقوط از طبقه دهم +عکس

پسر 17 ساله که هنوز نام او مشخص نیست، در طی گزارش دیروز گفته شد که یک پسربچه را از طبقه دهم ساختمان پرتاب کرد که خوشبختانه یا متاسفانه این پسر بچه 6 ساله در پشت بام طبقه پنجم افتاد. بعد از این اتفاق به گزارش مراجعه کنندگان، نیروهای امدادی حضور پیدا کردند و در مرحله اول جان این پسر 6 ساله را نجات دادند و به بیمارستان منتقل کردند.

زنده ماندن پسربچه 6 ساله بعد سقوط از طبقه دهم +عکس

پسر 17 ساله ابتدا که مظنون به قتل بود، توسط ماموران پلیس دستگیر شد و بعد از دستگیری او، مقامات فورا اقدام به تخلیه موزه کردند و در نهایت بقیه روز بسته بود و امروز مجددا برای بازدید عموم باز شد. این اتفاق همان گونه که گفته شد در روز گذشته ساعت 14:40 دقیقه رخ داده است. 

زنده ماندن پسربچه 6 ساله بعد سقوط از طبقه دهم +عکس

یکی از افراد حاضر در طی مصاحبه ای این گونه گفت :" من صدای کامل اتفاق را شنیدم و سپس از بالا صدایی شنیده شد که یک خانم بلند فریاد زد " اون پسر من هست! " و گویی او ایتالیایی بود. پسر 17 ساله توسط توسط عموم گرفته شده بود و 10 نفر در حال نگهداری و مراقبت از او بودند. او سفید پوست بود و ریش هایش را نتراشیده بود و همچنین یک تی شرت آبی رنگ پوشیده بود. سوالی را پاسخ نمی داد و کاملا آرام بود."

زنده ماندن پسربچه 6 ساله بعد سقوط از طبقه دهم +عکس

با این حال این پسر 6 ساله طبق گزارشات انجام شده، گفته می شود که تحت مراقبت ویژه و وضعیت بحرانی اما پایداری قرار دارد.

 

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات