Image result for ‫گربه آزاری‬‎

آکاآپ: اخیرا گربه 5 ساله سیاه رنگی به نام " منیک " به مدت 2 روز گمشده بود و صاحبان آن برای یافتن او نهایت تلاش خود را بکار گرفته بودند که نهایتا این گربه سیاه رنگ در روز 22 ژوئن سال جاری در حیاط همسایه آنها کشف شد که قادر به راه رفتن و یا حتی ایستادن بر روی پاهایش نبود و مالک او بر این باور بود که تصادف شدیدی رخ داده است اما قافل از اینکه ... برای مطالعه جزییات بیشتر داستان در ادامه مطلب با آکا همراه باشید

ماجرای دردناک گربه ای که 31 سوزن در بدنش فرو کرده بودند!!

به همین دلیل به یک بیمارستان منتقل شد و متاسفانه نتایج سی تی اسکن، کمی هولناک و شوکه کننده بود! پزشکان در بدن او 31 سوزن کشف کردند و محققان بر این باور هستند که این سوزن ها توسط یک دستگاه به بدن او فرو رفته اند و قسمت بالای سوزن ها بصورت کامل بریده شده بودند.

ماجرای دردناک گربه ای که 31 سوزن در بدنش فرو کرده بودند!!

با این وجود محققان بر این باور هستند که این امر توسط یک نفر انجام نشده است چرا که منیک می توانست فورا دست به فرار بگذارد و به همین دلیل بر این باور هستند که این اتفاق توسط چند نفر انجام شده است. به همین دلیل مالک او گفت باید افرادی که این کار را با منیک کرده اند فورا پیدا شوند.

ماجرای دردناک گربه ای که 31 سوزن در بدنش فرو کرده بودند!!

سوزن هایی که با بی رحمی تمام وارد بدن منیک شده اند، هنوز منبعی اعلام نکرده است که توسط تیم پزشکی خارج شده اند یا خیر؟ و همچنین پلیس و خانواده منیک در حال جستجوی عوامل این اتفاق هستند.

آزار و اذیت گربه 5 ساله با فرو کردن 31 سوزن داخل بدنش

ماجرای دردناک گربه سوزنی ! + عکس

:

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
برس حرارتی
تبلیغات