آکاآپ: در این مقاله از مجموعه مقالات خواندنی و دیدنی آکا,قصد داریم شما را با عجیب ترین مقصد کوهنوردی در کشور نروژ آشنا کنیم که در جنوب این کشور قرار دارد. این کوه که مقصد گردشگری بسیار از کوهنوردان این کشور است، در نزدیکی شهر " Lysebotn " واقع شده است که فاصله 15 دقیقه ای دارد. این کوه تفریحی و گردشگری با کوه های گردشگری جهان کمی متفاوت و همچنین وحشتناک است! برای مطالعه جزییات و مشاهده تصاویر بیشتر از این سنگ معلق و توریستی در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

عجیب ترین

علت وحشتناک بودن این کوه را می توان گیر افتادن سنگ بسیار بزرگی در میان دو کوه دانست که اکثر کوهنوردان بعد از پیاده روی طولانی به این منطقه می رسند که مرتفع ترین منطقه گردشگری در نروژ است تا بتوانند تصاویر خاطره انگیزی را ثبت کنند.

عجیب ترین

عجیب ترین

همان گونه که در این تصاویر مشاهده می کنید، کوهنوردان بعد از رسیدن به مرتفع ترین قسمت این کوه، بر روی سنگ گیر افتاده می ایستند و تصاویر خاطره انگیزی را ثبت می کنند که بسیار وحشتناک است و با این حال سالانه تعداد زیادی از گردشگران از این کوه به نام " Kjeragbolten " دیدار می کنند که قطعا اولویت اول در حین کوهنوردی، دقت بسیار زیادی است که باید کوهنوردان آنرا رعایت کنند.

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات