آکاآپ:هشدار اپل واچ آقای کاکس نشان دهنده تعداد ضربان قلب بالای او بود که اپل واچ آنرا 130 ضربان در هر دقیقه ثبت کرده بود و شروع به هشدار دادن به کاکس کرد و این در حالی بود که جورج 22 ساله در خواب به سر میبرد و با هشدار به موقع.... برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

Image result for ‫اپل واچ برای سلامتی‬‎

تکنولوژی اپل واچ جان مرد جوان را نجات داد!

دانشجو جوان 22 ساله به نام " جورج کاکس "، متاسفانه از بدو تولد با مشکل قلبی به دنیا آمد که چند وقت اخیر زمانیکه همانند شب های قبل با ساعت اپل واچ خود خوابیده بود که ناگهان در حین خواب با هشدار عجیب اپل واچ از خواب بیدار شد و احساس درد شدیدی را در خود داشت.

هشدار اپل واچ آقای کاکس نشان دهنده تعداد ضربان قلب بالای او بود که اپل واچ آنرا 130 ضربان در هر دقیقه ثبت کرده بود و شروع به هشدار دادن به کاکس کرد و این در حالی است که باید ضربان قلب چیزی بین 60 تا 100 ضربان در هر دقیقه باشد.

تکنولوژی اپل واچ جان مرد جوان را نجات داد!

جورج هم اکنون با خانواده اش در منچستر در حال زندگی است و او در مورد شب تلخی که آنرا تجربه کرده بود، این گونه گفت: " اپل واچ با مشاهده شرایط بد و نادرست به شما هشدار می دهد و اما من آن شب غرق در تماشای تلویزیون خوابیدم و دقت کافی به خرج ندادم چرا که صبح آن روز امتحان داشتم".

تکنولوژی اپل واچ جان مرد جوان را نجات داد!

با این حال بعد از آنکه جورج با هشدار اپل واچ از خواب بیدار می شود، فورا به بیمارستان منتقل می شود و عملیات جراحی و احیا بر روی او انجام شده و پزشکان آنرا فردی بسیار خوش شانس دانستند و هم اکنون جورج بعد از جراحی، به خانه منتقل شد و ضربان قلب او به حالت عادی بازگشته است.

تکنولوژی اپل واچ جان مرد جوان را نجات داد!

جورج در مصاحبه اخیر خود این گونه گفت:" خدایا شکر چرا که من یک اپل واچ دارم و اگر نداشتم ممکن بود جانم را از دست بدهم. دوستان و خانواده من، بسیار نگرانم بودند و اعتراف کردند که امیدی به زنده ماندن من نداشتند و اما من توانستم تنها در چند هفته بهبودی کامل را بدست بیاورم.

 

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات