Image result for ‫ساحل بروم در سواحل اقیانوس هند‬‎

آکاایران: موجود اسرارآمیز در ساحل بروم در سواحل اقیانوس هند در غرب استرالیا یافت شد و شکل ظاهری عجیب و غریب او حدس و گمان ها را در مورد او در فضای مجازی به راه انداخت تا جایی که پای موجودات فرازمینی هم به میان آمد و سوالاتی مثل آیا آن یک بیگانه فضایی است؟ در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, به بررسی این حیوان دریایی کشف شده میپردازیم وتصاویر این موجود دریایی را مشاهده می نمایید. با ما همراه باشید.

پیدا کردن موجود بسیار عجیب دریایی

این موجود عجیب دریایی به دلیل رنگ قهوه ای که بخش های از بدنش دارد تقریبا مشابه هیچ موجود دریایی کشف شده نیست و شاید به همین دلیل " میرر" نوشت عجیب ترین موجود دریایی به ساحل آمد.

موجود عجیب

این تصویر برای بار اول در صفحه اجتماعی کاربری به نام " Reddit" منتشر شد که با ارسال یک عکس نوشت:موجود اسرارآمیز در سواحل بروم واقع در خط ساحلی اقیانوس هند غربی استرالیا یافت شد.او گفت که در حالی که مادر و خواهرم برای پیاده روی بیرون رفتند این موجود عجیب و غریب دریایی را دیدند و مرا از این ماجرا باخبر کردند. تصویر نشان دهنده موجودی در شن و ماسه با ده ها تن از شاخک های سیاه و سفید است که از بدن سفید پوشیده شده است و از قرار معلوم جثه بزرگ و وزن سنگینی دارد.

گردآوری توسط بخش خواندنی ها و دیدنی ها سایت آکا
تبلیغات