تصاویر دختری که 28 سال موهایش را کوتاه نکرده!!

آکاآپ: راپونزل یا همان شخصیت اصلی انیمیشن گیسو کمند در دنیای واقعیت هم وجود دارد از قرار معلوم به تازگی تصاویری از دختر جوان 28 ساله که موهای خود را کوتاه نکرده در فضای مجازی منتشر شده که او را هم صاحب این نام کرده است. "آلنا کراوچنکو" 33 ساله اهل اوکراین است که از سن پنج سالگی به بعد هرگز موهایش را کوتاه نکرده است و حالا امروز موی "آلنا" حدود دو متر طول دارد.برای مشاهده موهای این دختر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

دختری که 28 سال است موهایش را کوتاه نکرده

 تصاویر دختری که 28 سال موهایش را کوتاه نکرده!!
 
مادر "آلنا" همیشه به او گفته بود که زیبایی زنانه یک زن مستقیما از موهایش سرچشمه می گیرد و او این صحبت مادرش را از دوران کودکی به یاد دارد و می گوید همین باعث علاقه ی من به داشتن موهای بلند شد . او می گوید:"آخرین باری که او اجازه داد تا موهای بورش را کوتاه کنند 28 سال پیش بود، و امروز حتی اگر چه مدت بسیار طولانی دچار مشکل شده باشد، او هنوز هم متقاعد شده است که مادرش درست گفته و زیبایی زن با موهایش کامل می شود و هیچ چیز زیباتر از یک زن با موهای زیبا وجود ندارد."
 تصاویر دختری که 28 سال موهایش را کوتاه نکرده!!
وقتی به سنین نوجوانی رسیده بود، موهای "آل نا" به نیمه کمرش رسیده بود، و نزدیک بیست سالگیش، به کمر او رسید، بعد به زانوهایش و در اوایل دهه 30 سن او موهایش شروع به لمس زمین کرد.
در حالی که موهای دو متری او به سرعت رشد نمی کنند، اما هر ماه بیشتر می شود، اما این دختر گیسو کمند که برای کوتاه کردن موهای خود تصمیمی ندارد می گوید که موهای بور بلندش بخشی از هویت او بوده و بدون آن خودش نیست.
تصاویر دختری که 28 سال موهایش را کوتاه نکرده!!
او می گوید من هم عاشق شخصیت راپونزل هستم و همچنین از دیدن چهره های متعجب مردم در واکنش به موهایم لذت می برم. دوست دارم از یال زیبایم مراقبت کنم ولی به دلیل بلندی بیش از حدشان باید متفاوت عمل کنم برای همین هر سه هفته یک بار آن را می شویم.
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات