در حال بارگیری پلیر . . .

آکاآپ : اخیرا زوج جوانی از یک کلینیک درمان ناباروری در ایالات متحده آمریکا شکایت کردند که موضوع اصلی و ادعای آنها که شوکه کننده است, این است که بچه هایی که بدنیا آورده اند بچه های زوج دیگری هستند! برای مطالعه جزییات دقیقتر از این اتفاق عجیب و نادر در ادامه مطلب با آکاآپ همراه باشید.

Image result for ‫لقاح مصنوعی برای زوجین‬‎

 

 

زوجی که به اشتباه فرزند زوج دیگر را به دنیا آوردند!!

ل زوج جوانی که هنوز ناشناس هستند، اخیرا از یک کلینیک درمان ناباروری با استفاده از لقاح مصنوعی در ایالات متحده آمریکا شکایت کردند و در متن شکایت ادعای عجیبی را وارد کردند که شاید بسیار شوکه کننده باشد. 

این زوج در متن شکایت از کلینیک درمان ناباروری واقع در نیویورک، بعد از آنکه درمان بر روی این خانم انجام شد و دو فرزند دوقلو را به دنیا آورد، در طی آزمایشاتی متوجه شد که این کودکان متعلق به او نیستند و او به اشتباه نوزاد دو زوج دیگر را به دنیا آوردند.

Related image

طبق گزارسات انجام شده این زوج بیش از 100 هزار دلار برای درمان و باروری از طریق روش " IVF " یا همان لقاح مصنوعی هزینه نموده اند که در اوایل سال گذشته این عمل را انجام دادند و در ماه سپتامبر گذشته متوجه شدند که آنها صاحب دوقلوهایی شدند که هر دو آنها پسر بودند و از قرار معلوم گویی کلینیک به آنها گفته بود که فرزندشان دختر خواهد بود و به همین دلیل با کلینیک تماس گرفتند و آنها مشکل را مرتبط با سونوگرافی دانستند و بر این باور بودند که سونوگرافی پاسخ قطعی نیست!

همچنین این مشکل نیز در زوج های دیگر این کلینیک رخ داد چرا که کلینیک به آنها قول فرزند پسر را داده بود و اما اکنون مالک فرزند دختر هستند و آزمایشات DNA نیز این موضوع را تایید کردند و آنها راه دیگری جز اینکه نوزاد زوج های دیگر را به دنیا بیاورند، نداشتند و عوامل کلینیک هنوز با هیچ رسانه ای حاضر به مصاحبه نشده اند!

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات