Image result for ‫مجسمه بودا‬‎

آکاآپ: تا به حال شاید یکی از مجسمه های جالبی که مشاهده کرده اید، مجسمه بودا است که یک فرد چاق و در حال خنده می باشد و حتی این مجسمه ها در اکثر نقاط جهان شناخته شده و از طرفداران متعددی برخوردار هستند و آنها از این مجسمه ها در خانه های خود نگهداری می کنند!اما با وجود مقدس بودن مجسمه بودا برای افرادی که آنرا می پرستند، می دانید چه چیزی جالب تر می باشد؟! بی شک مشاهده بودای زنده می تواند بسیار جالب تر و زیباتر باشد که افراد علاقمند به آن می توانند زنده آنرا مشاهده کنند.

مجسمه بودا

به همین دلیل کاربران رسانه های چینی اخیرا تصاویر متعددی را از یک مرد چاق و خندان چینی که خودش را به شکل مجسمه بودا تبدیل کرده بود را به شدت به اشتراک می گذاشتند و از تصاویر ویروسی این کشور تبدیل شد. 

جالب است بدانید که این مرد چینی هربار که برای عکاسی و ثبت تصاویر در محل مشخص شده حاضر می شود، مبلغ قابل توجهی را به دلیل شباهتش به مجسمه بودا و خندیدن و نشستن بر روی زمین دریافت می کند که این شباهت بی شک به نفع او تمام شد و امروزه می تواند با شکم بسیار بزرگ و چهره خندان خود کار کند و پول در بیاورد و مشهور شود!

مجسمه بودا

او همچنین در قبال دریافت مبلغ قابل توجهی به صورت آنلاین نیز در مقابل دوربین می نشیند و حتی در برخی مراسم ها توسط شرکت های چینی دعوت می شود و با جعل هویت کسب درآمد می کند!

 
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات