نتیجه تصویری برای بزرگترین سرسره آبی دنیا

آکاآپ: بزرگترین سرسره آبی جهان که دارای طول 1140 متری می باشد، در منطقه پنانگ اسکیپ تم پارک واقع در جنگل های مالزی در دست ساخت و بررسی دقیق است که قبل از افتتاحش موفق به ثبت رکوردی جدید در کتاب گینس شد! این در حالی است که رکورد قبلی بزرگترین سرسره آبی جهان در سال 2015 میلادی با طول 605 متر در نیوجرسی بود.

اما امروزه این رکورد در کشور مالزی با تغییر حدودا 2 برابری توانست رکورد جدیدی را به نام خود کند که این سرسره آبی تا هم اکنون بیش از 65% تکمیل شده است و در اوت 2019 تکمیل و سپس رونمایی خواهد شد که قطعا استفاده از آن می تواند بسیار هیجان انگیز و جالب باشد.برای مشاهده تصاویر بیشتر از این سرسره هیجان انگیز در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

بزرگترین و هیجان انگیزترین سرسره آبی دنیاعکس

 با این حال این پروژه بسیار عظیم و پر دردسری می باشد چرا که مهندسان به گونه ای این سرسره آبی را طراحی نموده تا به اکوسیستم موجود در این جنگل آسیبی وارد نشود و به همین دلیل از ماشین آلات سنگین در آن استفاده نکرده اند و بیشتر از نیروی انسانی برای جابجایی مواد و مصالح لازم استفاده شده است.

بزرگترین و هیجان انگیزترین سرسره آبی دنیاعکس

بطور معمول ساخت پروژه هایی همانند سرسره آبی طولانی همانند ساخت یک ساختمان 20 طبقه سخت و دشوار می باشد که علیرغم سختی هایی که باید تحمل کرد، هزینه زیادی نیز باید انجام شود. اما جالب است بدانید زمانیکه این سرسره تا اوت سال جاری تکمیل شود، با خرید بلیط آن مسافرت 4 دقیقه ای را در طول این جنگل خواهید گذراند که بی شک فوق العاده می باشد. 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات