آکاایران: تا به حال شما نیز زندگی کردن در یک جزیره را تصور کرده باشید که اگر در جزیره قرار بگیرید، چه کارهایی را انجام خواهید داد و چه کارهایی را انجام نخواهید داد! اما این چنین تصورات و آرزوها حقیقت دارند و برخی از افراد ثروتمند که تنها با یک ایده توانسته اند سرمایه میلیون دلاری برای خود فراهم سازند، پس از گذراندن برهه ای از زندگی شان، تصمیم می گیرند تا برای ادامه باقی عمر خود همراه با خانواده شان یک جزیره را خریداری نمایند. این اتفاق بسیار شگفت انگیزی است که ممکن است هر یک از ما را به خود جذب کند.

Image result for ‫جزیره ی شخصی گران قیمت‬‎

با این وجود قیمت برخی جزیره ها بسیار زیاد است و خرید آن برای افراد عادی آسان نیست و تنها به عنوان آرزو می باشد. در ادامه این مقاله از آکاایران, شمارا با گرانترین و زیباترین جزیره فلوریدا که آماده فروش میباشد آشنا میکنیم . برای مشاهده تصاویر بیشتر و مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

گرانترین جزیره ی شخصی فلوریدا منتظر مشتری عکس

 

اخیرا عمارتی در جزیره خصوصی با مساحت 3.6 هکتار که به معنای کلمه، واقعا بی نظیر و خاص می باشد در فلوریدا با قیمت چشمگیر 12 میلیون پوند آماده فروش قرار گرفت که زندگی در این عمارت و جزیره شخصی می تواند تمام نیازهای هر شخصی را از لحاظ آرامش روانی و روحی را مورد ترمیم قرار دهد!

گرانترین جزیره ی شخصی فلوریدا منتظر مشتری عکس

با این وجود این جزیره پر از درخت های نخل می باشد که دارای استخر، اتاق ها بزرگ، آشپزخانه مدرن و... می باشد و همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، این عمارت بسیار بزرگ است و برای زندگی اشرافی ساخته شده است. لازم به ذکر است که این عمارت تنها چند دقیقه با با فرودگاه واقع در ماراتن فلوریدا فاصله دارد!

گرانترین جزیره ی شخصی فلوریدا منتظر مشتری عکس

از این رو این جزیره شخصی هنوز خریداری نشده است و به همین دلیل اگر شما عاشق این عمارت خاص و منحصر بفرد شده اید، می بایست 12 میلیون پوند هزینه کنید تا مالک این جزیره ابدی و زیبا شوید.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات