آکاایران: در میان تمام تمدن های باستانی، کشور مصر از اولین کشورها در سطح جهان بود که از فرآیند مومیایی کردن استفاده می نمود و به مرور نشان دهنده میزان علم و تکنولوژی در این تمدن باستانی می باشد. با این وجود آیا تا به حال چیزی در مورد شهر مردگان شنیده اید؟! ایا تا به حال از شهر مرده ها چیزی شنیده اید!؟ ایا میدانید شهر مرده های واقعی در کدام کشور قرار دارد!؟ در ادامه این مقاله از اکاایران نظر شما را درمورد شهر واقعی و البته وحشتناک از مرده ها جلب میکنیم ... برای مطالعه جزییات بیشتر از این شهر ترسناک و مشاهده تصاویر بیشتر در ادامه مطلب با اکاایران همراه باشید.

Image result for ‫شهر مرده ها‬‎

شهر ترسناک مرده ها!!!

موزه " کاپوچین کاتاکومبز " محلی برای نگهداری اجساد و مومیایی های قرن شانزدهم میلادی در کشور ایتالیا است که امروزه جزء یکی از اماکن عمومی پربازدید در سطح جهان است و نام آن با عنوان " شهر مرده ها " شناخته می شود!.

شهر ترسناک مرده های واقعی در ایتالیا 18

این موزه متشکل شده است از 8000 جسد و  1225 مومیایی که مشاهده و بازدید از این موزه باستانی و کمی عجیب، برای تمام عموم آزاد است و این روزها توسط راهبان محافظت به عمل می آید.

شهر ترسناک مرده های واقعی در ایتالیا 18

با این حال این موزه یکی از معدود موزه هایی است که عکسبرداری در آن ممنوع می باشد و هیچ یک از بازدید کنندگان قادر به عکاسی در این موزه نیستند. اما اخیرا تعدادی تصاویر از این موزه منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود.

شهر ترسناک مرده های واقعی در ایتالیا 18

اما چیزی که بسیار عجیب است، استفاده از لباس، کلاه و... در این اجساد باستانی می باشد که آنها را بسیار وحشتناک نموده است!

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات