آکاایران: گینس، نام کتابی است که به ثبت رکورد‌های عجیب و برترین‌های دنیا می‌پردازد که ایده تهیه آن را "سر هاگ بیور" رئیس کارخانه ایرلندی "گینس" داشته و اولین جلد آن توسط روس و نوریس مک رایتر در سال ۱۹۵۵ نوشته شده که در آن رکوردهای انسانی و طبیعی منتشر می‌شود. اخیرا رکورد جدیدی در این مجموعه ثبت شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. این رکورد متعلق به بزرگترین هرم ساخته شده توسط سکه می باشد که در نوع خود منحصر بفرد و خاص می باشد و شاید ثبت چنین رکوردی تا به حال به ذهن هیچ یک از ما نرسیده باشد! برای مطالعه جزییات بیشتر و دقیقتر و مشاهده تصاویر بیشتر از این سازه ی سکه ای , در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

رکورد جدید گینس بزرگترین هرم سکه ای دنیا عکس

آقای کوری نیلسن میان سال از آریزونا در طی سفری 3 ساله از رکورد جدید خود رونمایی کرد که از گذشته رویایی آنرا در سر داشت و در نهایت موفق به ثبت جهان رویای دیرینه خود گشت. همان گونه که مشاهده می کنید، رویای دیرینه آقای نیلسن، ساخت هرم سکه ای بود که در نهایت وی موفق به ساخت هرم سکه ای با استفاده 1,000,935 سکه شد!

رکورد جدید گینس بزرگترین هرم سکه ای دنیا عکس

در این پروژه بیش از 100 نفر به آقای کوری نیلسن کمک نموده اند و وی تنهایی این رکورد را ثبت نکرده است که برای این پروژه دقت و زمان زیادی را در طول روز صرف می کردند و در نهایت موفق به ساختن چنین پروژه ای شدند.

با این حال ارزش این سکه ها به میزان 10 هزار دلار برآورد شده است که بطور کلی دارای وزن 5792 پوندی می باشد!

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات