Related image

آکاایران: چند روز پیش خبرهای جنجالی از یک مادر بی مسئولیت در صفحات مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه این مادر بی مهر , تصمیم گرفته بود فرزند سوم خود را قبل از اینکه متولد شود به شخص دیگری بفروشد! اما در نهایت... برای مطالعه جزییات بیشتر از این خبر داغ در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

فروش فرزند سوم به قیمت 205 پوند!!

خانم ایرینا ولکوفا 29 ساله روسی، که این روزها مدیر یک کارواش می باشد، بعد از آنکه متوجه این شد که نوزاد سوم خود را باردار می باشد، تصمیم گرفت که بعد از متولد شدن نوزاد آنرا نگه ندارد!

مادر 29 ساله روسی فرزند سومش را به قیمت 205 پوند فروخت!!

در نتیجه وی نوزاد خود را بعد از آنکه متولد شد، به نام متاهل 23 ساله ای که تنها به نام " آنا " شناخته شده است و قادر به زایمان و بارداری نبود، نوزاد سومش را به قیمت 205 پوند فروخت که بعد از منتشر شدن این خبر جنجالی در رسانه های روسی، این دو زن به مدت 10 سال به زندان محکوم شدند.

جالب است بدانید که مادر بی مسئول باردار، پاسپورت خانم آنا را در هنگام بستری شدن در بیمارستان، به نام خودش به بیمارستان تحویل داد که بصورت قانونی مادر اصلی نوزاد خانم آنا شود که پزشکان متوجه عدم تطابق تصویر موجود در پاسپورت شدند که روز بعد از زایمان، خانم ایرینا بدون نوزاد از بیمارستان دست به فرار می زند و سپس آنا 23 ساله به بیمارستان برای تحویل نوزاد مراجعه می کند و نوزاد را تحویل می گیرد!

همچنین علت اصلی این حکم طولانی، برخورد با اتفاقات مشابه در روسیه است.

 
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات