آکاایران: صاحب این لاک پشت فکر می کند هر کسی که این لاکپشت را خریداری کند خوش شانسی به او روی می آورد. این لاک پشت زال با جهش نادری در یک مزرعه در بانکوک، تایلند به دنیا آمد و به ارزشی حدود 24000 دلار (31، 500 دلار) برای فروش گذاشته شده است.برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده تصاویر بیشتر از این لاکپست دوسر نادر, که رنگ عجیبی دارد در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

نیوزفلیر گزارش می دهد که صاحب لاک پشت، "نون آوسانی" یک موجود با ارزش را دارد و پرورش دهندگان پیشنهاد حداقلی یک میلیون بات تایلند (31، 500 دلار) را به او داده اند با این حال، او دنبال خریدار واقعی است، زیرا مجموعه داران نگران طول عمر این موجود منحصر به فرد هستند.

لاک پشت دوسر 

آوسانی گفت:" من احساس خوش شانسی می کنم که این لاک پشت به دنیا آمد." دلم می خواهد او را بفروشم و در این مورد تا به حال تماس هایی تلفنی درباره او داشته ام، اما قیمت تعیین شده از طرف من پول زیادی است و مردم نگران هستند که ممکن است به سرعت جان خودش را از دست بدهد.
این لاک پشت نوعی از موجودات برکه ای است، که یک حیوان خانگی محبوب در سراسر جهان محسوب می شود. "نیوزفلیر" نوشت:که لاک پشت دو سر - یک شرایط شناخته شده به نام بیسفالی است - که قبلاً به دنیا آمده بودند، اما به ندرت این اتفاق می افتد و تعدادی از آن ها در موزه ها نگهداری می شوند و لاک پشت دو سر زال هم از همه کمیاب تر است.

لاک پشت دوسری که شانس می آورد به فروش گذاشته می شود!

آئسانی افزود:" لاک پشتم در حال حاضر دو ماهه است و هنوز هم قوی است ما هر روز به او غذا می دهیم و همه آن ها را می خورد. من فکر می کنم او برای مدتی طولانی زنده خواهد ماند و شانس زیادی برای هر کسی که او را دارد، به ارمغان خواهد آورد.
با این که دیدن حیوانات دو سر غیرمعمول است، اما در دنیا گزارشات بسیاری با این موضوع منتشر شده است به عنوان مثال در سپتامبر سال گذشته، یک مار کفی دو سر در نزدیکی یک خانه در وودبریج واقع در ویرجینیا آمریکا یافت شد ؛ به گفته کارشناسان این احتمال وجود دارد که این مار به دلیل نا هنجاری ژنتیک، طول عمر کوتاهی داشته باشد به این دلیل که مارها با بو، کارشان را انجام می دهند و اگر یک سر بوی طعمه را در سر دیگری بگیرد، حمله می کند و سعی می کند سر دوم را ببلعد.
لاک پشت دوسری که شانس می آورد به فروش گذاشته می شود!
خبر ABC گزارش می دهد که رایج ترین گزارش ها، مربوط به مارهای دو سر هستند، اما در طول سال ها گزارش هایی وجود دارد که حیوانات دیگر دوسر هم وجود دارند از جمله گاو، کوسه و میگو.
متخصصان می گویند که احتمال اینکه خزندگان دارای دو سر شوند نسبت به پستانداران بیشتر است، زیرا آن ها نوزادان بیشتری دارند و تخم های خزندگان در معرض محیطی قرار دارند که می تواند بر جنین در حال رشد تاثیر بگذارد.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات