آکاایران: فضای مجازی در کنار خوبی هایش بدی هایی دارد که تبدیل به دردی جهانی شده است و گاهی اوقات جوانان به دلیل تعلیم نادرست از آن و برای دیده شدن دست به اقدامات عجیبی می زنند.یکی از این فضاهای مجازی که اکثر ما یک حساب کاربری در آن داریم، اینستاگرام می باشد که امروزه شاهد حضور برخی افراد هستیم که تنها با استفاده از یک حساب کاربری رایگان و انجام دادن کارهای عجیب و گاها چندش آور، توسط افراد زیادی دنبال می شوند و می توانند به سادگی تمام در طرز تفکر و آداب و رسوم جامعه خود موثر واقع شوند.

Image result for ‫سوسک روی صورت‬‎

 برخی افراد در فضای مجازی هستند که برای دیده شدن و شناخته شدن، چالش هایی را برقرار می کنند تا بتوانند در میان کاربران دیگر صفحات مجازی شناخته شوند و این گونه طرفداران بیشتری را کسب می کنند!

به طور مثال اخیرا چالشی عجیب و چندش آور در صفحات مجازی منتشر شد که در آن کاربران سوسک را روی صورت خود میگذارند و با آن سلفی میگیرند!! برای مطالعه جزییات بیشتر و تماشای عکس های بیشتر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

فضای مجازی

 سوسک یکی از حیوانات چندش آور و زشتی هستند که هیچ آسیبی به ما نمیرسانند و تنها ما از آنها متنفر هستیم و با دیدن آنها به شدت می ترسیم و علت آن هم چندش اور بودن آن می باشد. از این رو یکی از کاربران شناخته شده صفحات مجازی برای آنکه بتواند این چندش را در میان طرفداران خود از بین ببرد، چالش عکس سلفی با سوسک روی صورت را برقرار کرد!

فضای مجازی

در عین عجیب و چندش آور بودن این چالش، تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی این چالش را پذیرفتند و تصاویر متعددی در صفحات مجازی منتشر شد و با منتشر شدن هر تصویر، تعداد زیادی بازدید و واکنش را متقابلا به خود جذب می نمودند. با این حال سوسک ها در محیطی کاملا کثیف و آلوده رشد می کنند و قرار دادن آنها بر روی صورت کار کاملا اشتباهی می باشد!!!

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات