آکاایران:  تقریبا 40 شیی فلزی - از قبیل کلید، سکه و سیم کارت - از شکم مرد هندی بیرون آمد جراحان همچنین یک تراش و همچنین یک آهنربا یافتند که اکثر موارد به آن می چسبیدند. این فرد 52 ساله که تنها به عنوان جیاکومار شناخته می شود، برای انجام تمام جراحی عجیب و غریب نیاز به دو عملیات 45 دقیقه ای داشت. پزشکان در چنای در ساحل جنوب شرقی هند گفت این بیمار که بیماری روانی دارد بدون عمل جراحی و خارج کردن اشیا از شکمش خواهد مرد! برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده تصاویر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

Image result for ‫جراحی مرد هندی‬‎

خارج کردن نزدیک به 40 قطعه فلزی از شکم 

دکتر" ونکاتسوارن" دو روش را برای درمان پیش رو داشت و باید با استفاده از یکی این بیمارش را درمان میکرد ؛ او گفت:در چنین موارد اگر در زمان مناسب اشیا بیرون نیایند بیمار ممکن است عوارضی مانند خونریزی روده شدید داشته باشد که در نهایت منجر به مرگ می شود برای همین بدون معطلی پزشکان به دقت روش های گاستروسکوپی را طی دو روز انجام دادند، 22 شیی فلزی از شکم جیایکومار یکی پس از دیگری بیرون آمد و 18 مورد دیگر نیز که پس از آنها تخلیه شدند در کنار هم قرار گرفتند.

جراحی مردی در هند برای درآوردن کلیدها و سکه از شکمش!!

پزشکان گفتند که کوچکترین شی 2 سانتیمتر است و تعدادی از اشیا به آهنربا در داخل معده چسبیده بود.ابتدا اشیاء شناسایی شد زمانی که او یک ام آر آی مغزی برای اختلال روانپزشکی داشت و حدود سه سال تحت درمان قرار گرفته بود.
به گفته ی پزشک معالج بیمار این یک فرآیند با میدان مغناطیسی است، یک مسئله فنی رخ داده است سپس بیمار دچار دل درد شد سی تی اسکن شکم نشان دهنده وجود چند اشیاء فلزی بود پزشک افزود:او در هفته سوم فوریه به بیمارستان مراجعه کرد.
خانواده "جیاکومار" آگاه نبودند که او عادت به بلعیدن اشیاء داشته است بیمار را ارزیابی کردیم و بسیاری از اشیاء فلزی را که در معده به هم چسبیده بودند، یافتیم. این شامل کلید های دوچرخه، سکه ها، تراش، سیم کارت و یک آهنربا بود کوچکترین شیء دو سانتی متر اندازه گیری شده است.
جراحی مردی در هند برای درآوردن کلیدها و سکه از شکمش!!

 

 
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات