طرح ها و ایده های هنری خلاقانه با شکستن شیشه!!+عکس

آکاآپ: اخیرا یک هنرمند سوئیسی به نام " سایمون برگر "طرح ها و ایده های جالب و خلاقانه ای از خود رونمایی کرده که می تواند هر یک از ما را شوکه سازد! ایده هنری این هنرمند سوئیسی، ایجاد طرح هنری با استفاده از شکستن شیشه می باشد! اما آیا چنین چیی ممکن است؟! شاید در نگاه اول به طرح ساخته شده آقای برگر تصور کنید که او یک فرد خرابکار می باشد! اما کار او فوق العاده حرفه ای و خلاقانه است. برای مشاهده جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

طرح ها و ایده های هنری خلاقانه با شکستن شیشه!!+عکس

اما عجله نکنید! چند قدم عقب بیائید تا متوج شوید! بله درست متوجه شدید! او تصویر یک خانم را با استفاده از شیشه شکسته و آسیب دیده را ایجاد کرده است که قطعا کار دشوار و زمان بری می باشد. برگر ادعا کرد که او به عنوان یک هنرمند قصد شناخته شدن را داشت و آرزوی محبوبیت زیادی در سرش بود و به همین دلیل تصمیم گرفت تا با تکنیکی خارق العاده شروع به ساخت طرح هنری خارق العاده نماید.

طرح ها و ایده های هنری خلاقانه با شکستن شیشه!!+عکس

او اینک با استفاده از مهارت های خود می تواند ایده های هنری جالبی را با استفاده از یک چکش و یک شیشه پیاده کند که طبیعتا هر یک از آنها می توانند شوکه کننده واقع شوند. با این حال ایده هنری او واقعا خارق العاده می باشد و می تواند در نوع خود منحصر بفرد باشد که او با استفاده از هنر خود توانست آنرا کشف و اجرایی سازد.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات