آکاآپ: بی شک تحصیل در مدارسی که همانند یک کاخ مجلل و با شکوه هستند، می تواند نسبت به تحصیل در مدارسی که متعلق به ده ها سال گذشته می باشد می تواند یک اتفاق رویایی و همچنین جذابی باشد که ما می توانیم در طول زندگی خود تجربه کنیم و طبیعتا بار روانی مثبتی که در طول مطالعه در این مدرسه در ما ایجاد می شود، می تواند در موفقیت ما نیز تاثیر مثبت داشته باشد.

میلیاردری که یک مدرسه را تبدیل با کاخ مجلل و لاکچری کرد+عکس

اما اگر بر این باور هستید که چنین چیزی همانند یک رویا می باشد، لازم به ذکر است که کمی صبر کنید! یک میلیاردر روسی بعد از مدت ها تحصیل در مدرسه قدیمی خودش، وقتی به سرمایه و ثروت کافی رسید در طی اقدامی تصمیم گرفت تا مدرسه قدیمی خود را به بهترین شیوه ممکن تبدیل به یک مدرسه مجلل و پر زرق و برق تبدیل کند.

میلیاردری که یک مدرسه را تبدیل با کاخ مجلل و لاکچری کرد+عکس

او این کار را عملی کرد و مدرسه قدیمی خودش را به گونه ای تغییر داد که از مجلل ترین کاخ ها نیز مجلل تر می باشد! از مهم ترین تغییراتی که ایجاد شده است می توان به لوسترهای طلایی آویزان از سقف، تزئینات روی دیوار و کف ها، طراحی خارق العاده در تمام قسمت های مدرسه و همچنین شیرآلات طلا و چشمه آب روان اشاره کرد که بی شک یکی از اصلی ترین تغییرات او می باشد.

 میلیاردری که یک مدرسه را تبدیل با کاخ مجلل و لاکچری کرد+عکس

نام این تاجر میلیاردر که این مدرسه را به این شیوه تغییر داد، آندری سیمانوفسکی است که آرزوی تبدیل شدن به یک تاجر موفق را در سر داشت و به همین دلیل رویای دیرینه کودکی خود را که تغییر و باز سازی مدرسه اش بود را عملی کرد و این بازسازی تنها در یک بخش از این مدرسه نبود و بلکه در تمام نقاط مدرسه بود و آنرا حداقل کاری دانست که برای جامعه اش انجام داده است!

میلیاردری که یک مدرسه را تبدیل با کاخ مجلل و لاکچری کرد+عکس

با این حال این اقدام توسط دانش آموزان، والدین و معلمان با واکنش های مختلفی روبرو شد و طبق آمار آنها علاقه زیادی دارند تا فرزندشان در این مدرسه مجهز و لاکچری مطالعه کند و به همین دلیل اکثر والدین خواستار تحصیل فرزندشان در این مدرسه هستند.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات