Image result for ‫زالو‬‎

آکاآپ: اخیرا پسر بچه چینی که هنوز نام او مشخص نشده است، از استان گوِیژو واقع در جنوب کشور چین، زمانیکه از یک رودخانه متصل به کوه کمی آب می نوشد دچار مشکلی شوکه کننده می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

زالویی به اندازه یک انگشت از گلو پسر چینی بیرون آمد!+عکس

از قرار معلوم بعد از آنکه این پسر بچه چینی آب رودخانه را می نوشد، درون آب نیز تخم زالویی وجود داشته که در حین نوشیدن به گلوی او مچسبد و از خون او برای رشد و گسترش استفاده می کند! زالو به گلوی او بصورت کامل می چسبد و از خون او به مدت 10 روز استفاده می کند و به ابعاد حدودا 8 سانتی متری می رسد.

زالویی به اندازه یک انگشت از گلو پسر چینی بیرون آمد!+عکس

پسر بچه نیز در طی این مدت سرفه های شدید خون را شاهد بود که نهایتا به یک درمانگاه محلی منتقل شد و پزشکان نتوانستند این پسر جوان را معالجه کنند و در نهایت به یک بیمارستان در استان گوئیژو در روز شنبه منتقل شد که پزشکان با استفاده از دستگاه برونوسکوپی گلوی او را مورد بررسی قرار دادند و متوجه وجود یک زالو در آن شدند.

زالویی به اندازه یک انگشت از گلو پسر چینی بیرون آمد!+عکس

این زالو بقدری رشد کرده بود که قطر آن هم اندازه گلوی پسر بچه شده بود و اگر این گونه پیش میرفت، امکان خفگی او نیز وجود داشت که خوشبختانه دکتر سان یونگفنگ اقدام به خارج کردن این زالو کرد و موفق شد. این زالو حدودا 8 سانتی متر بود!! این واقعا شوکه کننده است و طبق گزارشات انجام شده پسر بچه بهبود یافته است.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات