هالووین

آکاآپ: جشن هالووین (به زبان انگلیسی Halloween ceremony) یکی از خرافاتی‌ترین و در عین حال، فراگیرترین آیین‌های سنتی در آمریکا و برخی کشورهای غربی دیگر به شمار می‌رود که هر ساله در سی و یکم اکتبر (شب اول نوامبر) برابر با نهم آبان‌ماه برگزار می‌شود.یکی از نمادهای این جشن که پس از قرن‌ها به صورت دست‌نخورده باقی‌مانده، استفاده از کدو تنبل است. بسیاری از خانواده‌ها به عنوان بخشی از این مراسم، درون یک کدو تنبل را خالی کرده و برای آن چشم و ابرو و دهان می‌گذارند و با روشن کردن شمع در داخل آن، جلوه‌ای ترسناک به آن می‌دهند.

امروزه عموما در این مراسم شرکت کنندگان خود را شبیه جادوگران می آرایند و در کوچه و خیابان قدم می زنند و سعی می کنند یکدیگر را بترسانند، همه جا را با کدوتنبل های ترسناک تزیین می کنند .امروزا مردم بیشتر تلاش می کنند تا با استفاده از رنگ آمیزی روی صورت بتوانند این ترس و وحشت را به دیگران منتقل کنند و اما اخیرا پدی وحشتناک و شوکه کننده در فروشگاهی واقع در شهر دوون انگلستان رونمایی شد که می تواند بسیار شوکه کننده باشد.تصاویر وحشتناک این پد را در ادامه میتوانید مشاهده کنید.

فروش پدهای وحشتناک در هالووین برای ترسناندن مردم!! +عکس

این پدها به شکلی ساخته شده اند که وقتی شما به صورت خود می چسبانید گویی جراحت بسیار بزرگی در صورت شما ایجاد شده است که بسیار طبیعی و واقعی است که می تواند بسیار شوکه کننده و ترسناک باشد و هر شخصی با دیدن چهره شما به شدت خواهد ترسید! این پدها به نام " latex scars " است که با واکنش های متعددی در رسانه های مجازی روبرو شد. با این حال تا برگزاری هالووین مدت زمان زیادی باقی نمانده است و می توانید از این پدها ترسناک در فروشگاه های آنلاین خریداری کنید.

برای مشاهده تصاویر بیشتر از این پدهای ترسناک در ادامه مطلب با آکاآپ همراه باشید.

هالووین

هالووین

هالووین

هالووین

هالووین

هالووین

هالووین

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات