آکاآپ: اخیرا مادر بی رحمی به نام " مری الیزابت مور " 34 ساله از اکلاهما ایالات متحده، برای آنکه بتواند بچه های گرسنه خود را سیر کند، دست به کار کاملا شیطانی و خطرناکی زد که با واکنش های مختلفی روبرو شد.برای مطالعه جزییات بیشتر از این اتفاق عجیب و شیطانی این مادر بی رحم در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

مادر بی رحمی به نام " مری الیزابت مور " 34 ساله از اکلاهما ایالات متحده، برای آنکه بتواند بچه های گرسنه خود را سیر کند از مدفوع سگ استفاده میکرد. از قرار معلوم کودکان او بسیار گرسنه بودند و او برای آنکه بتواند آنها را سیر کند از مدفوع سگ استفاده کرد!!

مادر بی رحم

واقعا شوکه کننده است! این مادر جوان کار اشتباهی را انجام داد که هم اکنون توسط پلیس دستگیر شده است! او دارای دو فرزند که یکی از آنها 3 سال و دیگری 5 سال است که در آوریل ماه دست به این اقدام زد و مدفوع سگ را به کودکانش خوراند و دو فرزند او هم اکنون دچار سندرم تغذیه با وجود کرم های مختلف در بدن شده اند!

مادر بی رحم

پلیس در طی یک مصاحبه گفت که آزمایشات انجام شده بر روی این دو کودک نشان داد که آنها مبتلا به کرم های انگلی شده اند که در اثر خوردن مدفوع سگ ایجاد شده است.او در روز جمعه در دادگاه محکوم شد و دیگر قادر به دیدار فرزندانش بدون اقدامات اولیه نخواهد بود.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات