آکاآپ: اخیرا خانم جوان 25 ساله ای که مادر 4 کودک است زمانیکه در حیاط خانه اش در حال فعالیت بود بصورت دردناکی از قسمت پشت مورد نیش حشره قرار می گیرد.از آنجا که جای نیش گزیدگی تورم و کبودی شدید به وجود آورده بود , خانم جوان را به بیمارستان منتقل میکنند که در نهایت تعجب در حین درمان شوکه میشود و ... برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

Image result for ‫خانم نیش حشره‬‎

از قرار معلوم این یک نیش ساده وعادی نبود چرا که او بعد از این نیش تورم و کبودی زیادی را بر روی پایش مشاهده کرد که منجر به ترساندن او شده بود. به همین دلیل این مادر جوان به بیمارستان منتقل شد و در حین جراحی تقریبا در گذشت و قلبش هیچ تپشی نداشت! این طولی نکشید و 3 دقیقه دیگر قلب شروع به تپش کرد.

مادر جوانی که بخاطر نیش حشره قلبش 3 دقیقه ایستاد!!!

نام این مادر جوان کیم رابینسون است که اکنون بعد از عمل جراحی ای که 5 هفته گذشته انجام دادف گفته می شود باز هم نیاز به عمل جراحی دیگری دارد! با این وجود او نیاز به یک عمل جراحی 12 ساعته دارد که مقداری از پوست بدن او جدا شود و بر روی پایش قرار بگیرد و جراحان در ابتدا با مشاهده پای او گفته بودند که باید پایش قطع شود!

او به دلیل مرگ 3 دقیقه ای که تجربه کرد، به مدت 5 روز در کما بود و سپس به زندگی عادی بازگشت که در ابتدا نحوه صحبت کردن، راه رفتن و استفاده از دستانش را فراموش کرده بود. هم اکنون کودکان او برای اینکه مجددا چنین آسیبی را تجربه نکنند، از مواد دور کننده حشرات بر روی بدن خود استفاده می کنند.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات