آکاآپ: اخیرا داستان عشق و عاشقی میان دختر 27 ساله و مرد شمنیسم مشهور 83 ساله اندونزیایی یکی از پر حاشیه ترین و شوکه کننده ترین خبرهای هفته گذشته تا هم اکنون شبکه های مجازی و مجلات می باشد! جالب آن است که با توجه به اختلاف سنی زیاد بینشان اما دختر جوان اعلام کرده که عاشقانه عاشق همسرش می باشد! برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده تصاویر بیشتر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

ازدواج جنجالی دختر 27 ساله با پیرمرد 83ساله در اندونزی+عکس

اولین آشنایی دختر 27 ساله به نام " نورائینی " و " سودریگو " 83 ساله برای اولین بار در ماه ژوئیه اتفاق افتاد که او به همراه پدر و مادرش برای مشاوره به خانه سودریگو 83 ساله معروف رفتند و او در آنجا عاشق شد و به همین دلیل چند بار با بهانه های مختلفی هر چند مدت یکبار با پدر بزرگ 8 نفر دیدار می کرد!

ازدواج جنجالی دختر 27 ساله با پیرمرد 83ساله در اندونزی+عکس

مدت طولانی طول نکشید که سودریگو نیز عاشق نورائینی جوان شد و از او درخواست ازدواج کرد و نورائینی درخواست او را پذیرفت! این ازدواج شوکه کننده رخ داد و خانواده دختر جوان نیز در طی مدت کمی این موضوع را قبول کردند و این در حالی است که پدر نوزائینی 51 سال دارد و از داماد خود 32 سال کوچکتر است!!!

ازدواج جنجالی دختر 27 ساله با پیرمرد 83ساله در اندونزی+عکس

خانم تارتی که یکی از دختران سودریگو است در مصاحبه ای این گونه گفت که پدرش چندین بار از نورائینی خواسته بود که همسری را مطابق سن و سالش انتخاب کند و اما این دختر اصرار داشت تا سودریگو را قانع کند تا با او ازدواج کند. در نهایت آنها در 18 اوت در مقابل روستائیان ازدواج کردند و دختر جوان اولین ازدواج و سودریگو نیز چهارمین ازدواج خود را تجربه کرد!

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات