آکاآپ: دریاها و آب ها محل زندگی موجودات آبزی در ابعاد بزرگ و کوچکی هستند که امروزه با وجود پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در این زمینه و زمینه های دیگر پیشرفت زیادی را شاهد هستیم. اما با این وجود هنوز هم دانشمندان و محققان قادر به شناسایی تمام موجودات آبزی نشده اند و این نشان دهنده گسترده و عظیم بودن اعماق آب ها می باشد.

با این حال اخیرا زمانیکه یک زن به نام " دبی گدس " همراه با همسرش برای تفریح و گشت و گذار به دریاچه چامپلین ایالات متحده رفته بودند، تصمیم به ماهی گیری گرفتند که در طی اتفاقی ناگهانی صحنه ای شوکه کننده و عجیبی را مشاهده کردند و تصمیم گرفتند تا آنرا با سایر کاربران صفحات مجازی به اشتراک بگذارند!

کشف ماهی عجیب و غریب با دو دهان! + عکس

دبی گدس پس از آنکه احساس کرد یک ماهی به دام افتاده است، فورا آنرا به سمت قایق کشید و به محض بالا آوردن ماهی بسیار شوکه شد چرا که یک ماهی عجیب الخلقه با دو دهان را مشاهده کرد. با این وجود او بعد از صید این ماهی عجیب، آنرا در آب رها کرد و قبل از رها کردن، تعداد عکس را ثبت کرد.

کشف ماهی عجیب و غریب با دو دهان! + عکس

گدس در طی مصاحبه ای این گونه گفت :" وقتی من این ماهی مخصوص را صید کردم، احساس می کردم ماهی خوبی دارم و نمی توانستم آنچه را که در حال مشاهده اش بودم را باور کنم! او دو دهان داشت و با این حال کاملا سالم بود."

کشف ماهی عجیب و غریب با دو دهان! + عکس

این تصاویر بیش از 5000 بار در صفحات مجازی به اشتراک گذاشته شده است و تقریبا بیش از هزار نفر واکنش نشان دادند و از دیدن آن شوکه شده بودند و این اتفاق کاملا طبیعی می باشد!

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات