آکاآپ: در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, داستان جالب زن و شوهری را بیان میکنیم که با اختراع یک جوراب جدید و در نوع خود جالب توانستند سود کلانی به جیب بزنن. برای مطالعه جزییات بیشتر از این ایده و اختراع در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

نتیجه تصویری برای سود کلان زن و شوهر از فروش جوراب

 یک زوج مستقر در میامی ایالات متحده، به نام مونیک و جوئل اخیرا از جوراب هایی رونمایی کردند که با استفاده از آنها نیازی به پوشیدن کفش نیست و می توانید به راحتی در خیابان ها و اماکن عمومی که در طول روز عبور و مرور دارید استفاده کنید. آنها نام این جوراب ها را " جوراب های محافظ " با نام Aftersock نامیدند.

سود کلان 600 میلیون تومانی از فروش جوراب

این زوج از میامی توانستند جوراب های تولیدی خود را در فروشگاه های آنلاین به قیمت 22 دلار برای یک جفت و 17 دلار برای خرید 3 جفت همزمان اختصاص دادند که به هیچ وجه باور نمیکردند این ایده بتواند با موفقیت انجام شود! اما جالب است بدانید که از این جوراب ها 3000 جفت فروخته شد و توانست سود 600 میلیون تومان یا 50 هزار دلاری برای آنها به ارمغان آورد.

سود کلان 600 میلیون تومانی از فروش جوراب

با این حال این زوج در طی مصاحبه ای که داشتند در ابتدا بر این باور بودند که نمی توانند جوراب هایی که در ایده خود داشتند را تولید کنند و اما هم اکنون توانستند تنها در طی مدت زمان بسیار کمی به سود بسیار زیادی دست پیدا کنند. این جوراب ها با یک لایه PVC ساخته می شوند و این اختراع به نام این زوج ثبت شد.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات