آکاآپ: چند روز پیش صاحب خانه ای در تگزاس به نام " آنتی آلانیز گوآجاردو " طبق معمول قصد عزیمت به محل کار خود داشت، با یک خفاش که در بیرون خانه او بود در تور یک عنکبوت گرفتار شده بود روبرو شد... برای مشاهده تصاویر بیشتر ومطالعه جزییات داستان در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

تصاویر عجیب شکار خفاش توسط عنکبوت موذی

طولی نکشید که او از محل کار به خانه بازگشت و با دقت و توجه بیشتری این خفاش را بررسی کرد و متوجه شد که این خفاش در تارهای چسبناک یک عنکبوت موزی گیر افتاده است و این عنکبوت موزی در حال حمله کردن به او بود. این واقعا صحنه عجیبی می باشد و به همین دلیل خانم گوآجاردو تصاویری را از این صحنه ثبت و در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت.

تصاویر عجیب شکار خفاش توسط عنکبوت موذی

اما شوکه کننده ترین چیزی که ممکن است به ذهن ما برسد، این است که خفاش به این بزرگی چگونه در تارهای چسبناک این عنکبوت گیر افتاده است؟ جالب است بدانید که عنکبوت موزی بیشتر به بافتن تارهای چسبناک به طول 6 فوت یا به عبارتی 1.82 متری معروف است که نشان دهنده قدرت این نوع عنکبوت می باشد.

تصاویر عجیب شکار خفاش توسط عنکبوت موذی

همچنین طبق تصاویر ثبت شده این عنکبوت موزی گویی دارای طول 8 سانتی متری است که این نوع عنکبوت ها به میزان خفیفی دارای سموم کشنده در بدن خود هستند. با این حال این تصاویر یکی از شوکه کننده ترین تصاویری بودند که اخیرا در صفحات مجازی دیده شد و توانست واکنش کاربران زیادی را به خود جلب کند.

 
Image result for ‫عنکبوت و خفاش‬‎

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات