Image result for ‫پیدا کردن عنکبوت بزرگ در خانه‬‎

آکاآپ: خانم لاری کلارک استرالیایی، زمانیکه در حال جابجایی در خانه بود، ناگهان با شیء سیاه رنگی عجیبی که در سقف اتاق خواب کمین کرده بود روبرو شد، اما با اولین نگاه اصلا متوجه عمق ترس و پیدا شدن موجودی بزرگ و عجیب تو اتاق خواب نشده  اما ناگهان بعد از گذشت چند ثانیه که متوجه  کشف هولناک از ترسناکترین و بزرگترین عنکبوت در خانه اش شده بود,بسیار شوکه و ترسیده میشود و... برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده تصاویر از این عنکبوت بزرگ در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.  

کشف عنکبوت بزرگ و ترسناک به اندازه ماهی تابه در اتاق خواب!!!+عکس

در نگاه اول او چیزی را احساس نکرده بود، اما کمی بعد متوجه شد که یک عنکبوت بسیار بزرگ در گوشه سقف خانه او وجود دارد و آنرا بزرگ تر از یک ماهی تابه خواند و فورا برخی تصاویر را در صفحه مجازی خود به اشتراک گذاشت و از دوستان خود در خواست کمک و راهنمایی برای خارج کردن آن کرد.

کشف عنکبوت بزرگ و ترسناک به اندازه ماهی تابه در اتاق خواب!!!+عکس

او در طی این پست، در خواست کمک کرد و گفت من ظرف بزرگی برای به دام انداختن این عنکبوت ندارم و وقتی به سمت او نزدیک می شوم، به شدت عصبی می شود و تعدادی از پاهایش را بلند می کند. با این حال یکی از دوستان خود این گونه گفت که لری تنها در صورتی می تواند از دست این عنکبوت راحت شود که خانه اش را بسوزاند و یکی دیگر در طی کامنتی گفت که بهتر است کرایه خانه را پرداخت کنی!

اما طولی نکشید که لری در طی پستی دیگر اعلام که عنکبوت بدون هر گونه آسیبی از خانه اش خارج شد.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات