آکاآپ: تاکنون شاید داستان عاشقانه رومئو و ژولیت را شنیده باشید که یک زوج عاشق پیشه بودند و برای یکدیگر دست به هر کاری میزدند که داستان آن توسط ویلیام شکسپیر نوشته شده بود و توانست با موفقیت روی پرده سینما برود و بی شک یکی از اصلی ترین و مهم ترین اثرات ویلیام است که هنوز هم دارای طرفداران بسیار زیادی در جهان می باشد.

Image result for ‫رومئو و ژولیت‬‎

اما در دنیای واقعی چنین داستان های عاشقانه ای هم وجود دارند و در این داستان های عاشقانه، روج های عاشق پیشه ای هستند که عاشقانه به یکدیگر عشق می ورزند. با این حال اخیرا قبر جالبی در قزاقستان کشف شد که گویی داستان عاشقانه و جالبی در پشت آن وجود دارد. در ابتدا لازم به ذکر است که باستان شناسان بر این باور هستند رومئو و ژولیت اصلی زمانیکه 16 یا 17 سال سن داشتند، داخل قبر دفن شدند.

کشف قبر و جسدهای دو عاشق 4000 ساله در قزاقزستان+عکس

همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، زوج عاشقی که داخل قبر دقیقا روبروی یکدیگر دفن شده اند که طبق آخرین گزارشات انجام شده این قبر متعلق به 4000 سال گذشته است و این در حالی است که در قبر آنها طلا و برنز وجود داشت و در دو دست این خانم دست بندهای بزرگی وجود داشت که شک و شبه ای عجیب را در محققان و باستان شناسان ایجاد کرد.

کشف قبر و جسدهای دو عاشق 4000 ساله در قزاقزستان+عکس

به احتمال بسیار قوی این روج که با یکدیگر در قبر دفن شده اند، از خانواده اشرافی بوده اند و علاوه بر طلا و برنز، در قبر آنها 7 عدد گلدان وجود داشت که بی شک نشان دهنده اتفاقی غیرمعمول می باشد و هنوز دقیقا مشخص نشده است که این قبر متعلق رومئو و ژولیت می باشد یا خیر. 

کشف قبر و جسدهای دو عاشق 4000 ساله در قزاقزستان+عکس

چرا که محققان بر این باور هستند که گویی این قبر به دلیل تعداد 7 گلدانی که با آنها دفن شده، ممکن است متعلق به یک کشیش باشد.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات