آکاآپ: برای اقامت یک شبه در این کلبه های جذاب باید چیزی بیشتر از 500 دلار هزینه کرد؟ یا خیر؟!

Image result for ‫کلبه های بالی‬‎

کشور اندونزی یکی از کشورهای پر جاذبه در جهان می باشد که گردشگران زیادی در طول سال از این کشور دید و بازدید می کنند. اما در میان تمام مناطق گردشگری این کشور، می توان به منطقه بالی که یکی از جاذبه های گردشگری این کشور است، اشاره نمود که شاید تا به حال چندین بار نام این منطقه گردشگری را شنیده باشید و برخی حتی رویای سفر و یا حتی اقامت چند روزه در این منطقه گردشگری را دارند.

اما شاید در تصور هر یک از ما این گونه باشد که برای هر شب اقامت در این منطقه گردشگری که بیشتر متشکل شده از کلبه های چوبی بر روی درخت می باشد که بیشتر گردشگران نهایت سعی و تلاش خود را بکار می گیرند تا بتوانند در این کلبه های چوبی به مدت یک شب سکونت داشته باشند، باید چند صد دلار هزینه کرد!

اقامت یک شبه در این کلبه ها بیشتر از 500 دلار!!!

کلبه چوبی و درختی به نام " Rumuh Pohon " در بالی برای یک شب اقامت که دارای حمام، نردبان، اتاق خواب و تخت خواب می باشد را می توانید با قیمت 30 پوند برای هر شب کرایه کنید و لحظات خوب و خوشی را با دید و ویو دریا بگذرانید.

اقامت یک شبه در این کلبه ها بیشتر از 500 دلار!!!

این خانه درختی می تواند رویای دیرینه هر یک از ما را برآورده کند که با غروب خورشید داخل کلبه چوبی خوابید و با طلوع خورشید از خواب بیدار شد که این می تواند بسیار خوشایند و رویایی باشد و شاید این حس و حال در قالب لغات و واژه ها نتواند امکان پذیر باشد که با کمترین میزان هزینه می توانید یک شب رویایی را برای خود به ارمغان بیاورید.

Related image

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات