آکاآپ: آقای " Juan Cerdas " از کاستاریکا دوستی عجیب و در عین حال جالبی با تمساح ها برقرار کرده است که شاید تعداد افرادی که می توانند این رابطه را برقرار کنند، از تعداد انگشتان دست هم کمتر است! برای مشاهده و مطالعه جزییات بیشتر از این رابطه عجیب بین انسان و تمساح در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

 

رابطه و دوستی عجیب و جالب یک مرد با تمساح! +عکس

آقای جوآن هر چند مدت یکبار و یا حتی روزانه به رودخانه " Tarcoles " واقع در استان " Puntarenas " می رود که این رودخانه یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین جمعیت تمساح در جهان است که گونه های مختلفی در آنجا زندگی می کنند.

برخی از تمساح هایی که در اینجا زندگی می کنند، از گونه های آمریکایی هستند که معمولا در فلوریدا یافت می شوند و گاها می توانند به طول 5 متر یا بیشتر و وزن بالای 100 کیلوگرم برسند! سرگرمی جوآن این است که در مقابل گردشگران به تمساح ها غذا می دهد و یا حتی بعد از برقراری ارتباط با آنها، شروع به بوسیدن آنها میکند که قطعا کار خطرناک و شوکه کننده است.

رابطه و دوستی عجیب و جالب یک مرد با تمساح! +عکس

با این وجود این رودخانه در سال های اخیر تبدیل به یک جاذبه گردشگری شده است که گردشگران متعددی از این منطقه بصورت سالانه بازدید می کنند و جوآن هم بی تاثیر نبوده است!! و این در حالی است که تمساح های این منطقه بی حاشیه نبوده اند و در چند وقت اخیر یکی از ساکنین محلی را خورده بود.

رابطه و دوستی عجیب و جالب یک مرد با تمساح! +عکس

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات