آکاآپ: کارگر جوانی از تایلند که هنوز نامش منتشر نشده است، 3 سال گذشته زمانیکه در حین کار دست او در دستگاه سنگ شکن گیر کرد، بصورت کامل دست او پرس شد و بعد از این اتفاق فورا توسط تیم همکاران به بیمارستان منتقل شد...برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکاآپ همراه باشید.

Image result for ‫دکترها دست مرد را از اول ساختند!‬‎

او درد شدیدی را تحمل می کرد چرا که عصب دست او کاملا تحت تاثیر قرار گرفته بود و انگشت شست، انگشت کوچک و انگشت سبابه او جراحات بسیار زیادی را دیده بودند. این کارگر جوان از قرار معلوم طبق گزارشات انجام شده در بخش پرس و له کردن زباله های پلاستیکی در تایلند فعالیت داشت که متاسفانه این سانحه تلخ رخ داد!

جراحی که دست تکه پاره شده ای را از نو ساخته شد!! عکس+18

با این حال پزشکان بعد از آزمایشات مختلف، در طی عملیت جراحی بسیار طولانی دست او را دوباره ساختند که این بازسازی مجدد شامل استخوان ها، لیگامنت، عروق خونی و اعصاب دست بود که متاسفانه آنها موفق به بازگرداندن انگشت سبابه او به دلیل انسداد جریان خون نشدند و با این حال این پیشرفت بسیار بزرگی در عرصه پزشکی می باشد.

جراحی که دست تکه پاره شده ای را از نو ساخته شد!! عکس+18

عملیات جراحی 3 سال گذشته انجام شد و اما دکتر " Wichit Siritattamrong "، جراح دست و ارتوپد بعد از 3 سال، به تازگی روز گذشته مستندات این عمل جراحی را منتشر کرد که به گفته خودش بعد از عمل بیمار علت عدم بازسازی انگشت سبابه را از او پرسید و او شرمنده این کارگر شده بود!

جراحی که دست تکه پاره شده ای را از نو ساخته شد!! عکس+18

این جراحی کاملا معجزه آمیز بود و دکتر " Wichit Siritattamrong " طبق وعده ای که به او داده بود، دست او را بازسازی کرد و این روزها این کارگر جوان در همان شغل خود اما نه در آن بخش، در حال کار می باشد و پزشک او این گونه گفت:" بیشتر از همه من خوشحال هستم که بیمار من اکنون خوشحال است و دوباره در حال تجربه کردن زندگی می باشد".

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات