آکاآپ:  آقای " جیمی دی فرینی " 48 ساله از کشور بلژیک اخیرا رکورد جالب و عجیب که تا به حال به آن فکر هم نکرده اید را با فاصله زمانی زیاد جابه جا کرد. این رکورد عجیب , نشستن طولانی مدت روی سنگ توالت فرنگی بود!!! برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

Image result for ‫نشستن طولانی مدت روی سنگ توالت فرنگی‬‎

مردی که رکورد نشستن روی توالت رو زد

 آقای " جیمی دی فرینی " 48 ساله از کشور بلژیک اخیرا رکورد جهان و جدید پیش پا افتاده ای که شاید تا به حال به آن فکر هم نکرده اید را در طی مدت زمان طولاتی ثبت کرد. دی فرینی در طی اقدامی جالب و کمی شوکه کننده تصمیم گرفت تا به مدت 5 روز بر روی توالتی واقع در یک کافه بنشیند.

رکورد قبلی ثبت شده در سال 2016 میلادی بود که 82 ساعت ثبت شد و به همین دلیل آقای " جیمی دی فرینی " تغییر این رکورد را مدنظر خود قرار داد تا و تصمیم گرفت تا آنرا با مدت زمان بیشتری به ثبت برساند و به همین دلیل در ابتدا قصد داشت تا به مدت 168 ساعت بر روی توالت بنشیند.

مردی که رکورد نشستن طولانی مدت روی سنگ توالت را زد!!!+عکس

 

او با قدرت شروع به ثبت این رکورد در کافه بدون حتی یک بار بلند شدن کرد و بعد از گذشت 5 روز ( 116 ساعت ) به دلیل بی تابی بدن تصمیم گرفت رکورد را قطع کند و به هر حال او توانست رکورد قبلی را به فاصله زمانی زیادی تغییر دهد و او در مصاحبه ای با رسانه ها این گونه گفت :" من خیلی خسته شدم و پاهایم آسیب خیلی زیادی دیدن و به زودی این رکورد به ثبت رسمی خواهد رسید."

جالب است بدانید که او در طی این 5 روز تنها 5 ساعت خوابیده است و علت آن هم این بود که از روی کاسه توالت بر روی زمین نیوفتد و این می تواند به بدن او آسیب بسیار زیادی وارد کند و در حین ثبت رکورد 250 یورو جمع آوری کرد که قصد دارد آنرا به موسسه خیری محلی تقدیم کند.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات