آکاآپ: حلزون های غول پیکری وجود دارند که می توانند حتی بیش از 20 سانتی متر رشد کنند..! این تصاویر ساختگی و یا تخیلی نیستند و کاملا واقعی هستند ، این حلزون‌ها می‌توانند بیش از 500 نوع گیاه را بخورند و این روزها در حال تولید‌مثل هستند برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده تصاویر بیشتر از این حلزون های قول پیکر در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

 

تا بحال حلزون به این بزرگی دیده اید!؟

نگهداری و مراقبت از برخی حیوانات شاید کمی شوکه کننده باشد چرا که هر حیوانی نمی تواند با انسان ها رابطه مستقیم برقرار سازد و یا بلعکس! برای مثال حلزون های غول پیکری وجود دارند که می توانند حتی بیش از 20 سانتی متر رشد کنند..! این حلزون ها بسیار غول پیکر و عظیم هستند که شاید اندازه کف دست و یا حتی بزرگتر از چهره انسان ها باشند!

تا بحال حلزون به این بزرگی دیده اید!؟

با این حال از این حیوانات به عنوان حیوان خانگی نگهداری می شود و این کمی شوکه کننده است! این حلزون های غول پیکر آفریقایی یک گونه کاملا بومی در کنیا و تانزانیا هستند که این روزها در حال رشد و افزایش جمعیت هستند و این در حالی است که در سال 1975 میلادی به میزان 1 میلیون دلار برای نابودی این گونه های غول پیکر هزینه شد و اا این حیوانات این روزها باز حضور فعال دارند.

تا بحال حلزون به این بزرگی دیده اید!؟

این تصاویر ساختگی و یا تخیلی نیستند و کاملا واقعی هستند که این حلزون ها می توانند بیش از 500 نوع گیاه را بخورند و این روزها در حال تولید مثل هستند و با روند افزایش جمعیت آنها هیچ مشکلی هم اکنون وجود ندارد و هر جفت حلزون می توانند هر سال بیش از 1200 تخم را تولید کند. با این وجود نگهداری از این حیوانات به عنوان حیوان خانگی در ایالات متحده غیرقانونی است و اما در برخی نقاط جهان کاملا قانونی هستند.

برای مشاهده تصاویر بیشتر در ادامه با ما همراه باشید

Image result for ‫حلزون های غول پیکر‬‎

حلزون های غول پیکر

Image result for ‫حلزون های غول پیکر‬‎

حلزون های غول پیکر

Image result for ‫حلزون های غول پیکر‬‎

 

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات