آکاآپ: مالک خانه ای بسیار بزرگ در منطقه " Bees Creek " واقع در استرالیا، برای آنکه بتواند برای محافظت از خانه بسیار بزرگ خود بهترین سیستم امنیتی را تهیه کند، تصمیم گرفت تا از دو تمساح غول پیکر در خانه اش نگهداری کند تا در مواقع ضروری از آنها به عنوان دزدگیر طبیعی استفاده کند و این گونه هیچ دزدی توانایی سرقت از این خانه را نداشته باشد.

Image result for ‫تمساح خانگی در استرالیا‬‎

مالک اصلی این خانه بزرگ، اقای " تد پلونیک " است که از اصلی ترین ویژگی های این خانه بزرگ می توان به 5 اتاق بزرگ، باغ گل و گیاهان، استخر، قفس بزرگ تمساح و... اشاره کرد این روزها این مرد ثروتمند استرالیایی در حال فروش این خانه بسیار بزرگ و لوکس خود می باشد که از این طریق کمی با حاشیه روبرو شده است.

مردی برای فروش خانه اش | دوتسماح بزرگ اشانتیون میدهد!!

آقای " تد پلونیک " برای فروش هر چه سریعتر این خانه بزرگ خود، اعلام کرد که به خریدار این خانه، دو تمساح موجود در قفس نیز به عنوان هدیه و به صورت کاملا رایگان تحویل داده خواهد شد تا از سیستم دزدگیر طبیعی برخوردار شود. نام تمساح های غولپیکر آقای " تد پلونیک "، به ترتیب " Gem " و " Boris " می باشند و او از سال 2012 میلادی از آنها مراقبت به عمل آورده است.

مردی برای فروش خانه اش | دوتسماح بزرگ اشانتیون میدهد!!

به گفته آقای " تد پلونیک " در طی این 7 سال موفق به کسب رابطه بسیار خوبی با این تمساح ها شده است که اینک ناچارا مجبور به جدایی از آنها می باشد و می خواهد آنها را به عنوان هدیه ای رایگان به خریدار خانه دهد. با این حال این خانه در تاریخ 27 ژوئیه به حراج گذاشته خواهد شد.

مردی برای فروش خانه اش | دوتسماح بزرگ اشانتیون میدهد!!

این بسیار عجیب و جالب می باشد چرا که شما با خرید یک خانه لوکس، مالک دو تمساح غولپیکر نیز شوید که کمی می تواند شوکه کننده باشد و با این حال این پیشنهاد بسیار جالب تاکنون نظر برخی از خریداران را به خود جلب کرده است و گویی با قیمت بالایی به فروش خواهد رسید.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات