آکاایران: چند وقت پیش ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های تندی از سوی کاربران و انجمن حمایت از حیوانات را بدنبال داشت. در این ویدیو موشی بدلیل غریزه ی حیوانی مورد شکنجه مردی قرار گرفته بود!! این ویدئو موشی رو نشون میداد که به یک بطری بسته شده بود و توسط فردی با چوب مورد شکنجه قرار میگرفت! علت این شکنجه، جویدن سیم شارژر گوشی فرد توسط موش بوده است که در ادامه این مقاله از آکاایران, جزییات بیشتر را مطالعه خواهید کرد. 

 

شکنجه بسیار زشت موش 

دیلی میل نوشت :مردی اهل ماندیا در جنوب هند به دلیل بستن موش کوچکی، مورد لعن و نفرین همگان قرار گرفته است ؛ او، موش را با دست و پایش به یک بطری آب پلاستیکی بسته است تا او را مورد تنبیه پلیدی قرار دهد.

او سیم جدا شده شارژرش را به موش نشان می دهد و می گوید:" چرا سیم شارژرم را گاز زدی که باعث از دست دادن هشتاد روپیه (یک پوند) شد؟ آیا پدر یا مادرت این ضرر مرا پرداخت خواهند کرد؟" او همچنان که به کتک زدن موش ادامه می دهد، آن را متهم به خوردن برنج، گوجه فرنگی و صابون در خانه اش نیز می کند. در بخش نگران کننده و خشم برانگیز این فیلم، موش از ترس کتک زدن بیشتر ادرار می کند و همچنان مرد هندی می پرسد:چرا این کار را کردی؟

شکنجه بسیار زشت موش به جرم غریزه حیوانی اش!!!

فعالان حقوق حیوانات هندی پس از انتشار این ویدیو در اوایل ماه ،عصبانی شدند و از مقامات خواسته اند تا این مرد را ردیابی کنند و او را به خاطر بی رحمی اش نسبت به حیوانات دستگیر کنند."سوبهندو مالیک" فعال حقوق حیوانات، گفت:"در حالی که کشتن یک موش، غیر قانونی نیست، اما این نوع شکنجه ناعادلانه است. این یک جرم در طی قانون پیش گیری از ظلم به حیواناتی است که در سال 1960 تثبیت شده است و مقامات باید به آن عمل کنند."

شکنجه بسیار زشت موش به جرم غریزه حیوانی اش!!!

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات