Image result for ‫مستقیم ترین جاده دنیا‬‎

آکاایران: تا به حال شده به این فکر کنید که چقدر خوب میشود سوار به یک موتور سیکلت پرسرعت یا یک ماشین با بالاترین سرعت میشدید اونم تو یک جاده خلوت و طولانی و مستقیم, که تا جایی که جا داره سرعت بگیرید و از سرعت بالا لذت ببرید؟ موتور و ماشین پر سرعت همیشه در دسترس هستند, اما یک جاده با سه شاخص خلوت و طولانی و مستقیم همه جا پیدا نمیشه!! در این مقاله ازمجموعه مقالات آکاایران , تصمیم داریم یکی از طولانی ترین و مستقیم ترین و خلوت ترین  جاده های جهان را به شما معرفی کنیم.برای آشنایی و معرفی این جاده جذاب در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

مستقیم ترین و طولانی ترین جاده دنیا عکس

بزرگراه آیری

اسم بزرگترین و مستقیم ترین جاده دنیا, آیری نام دارد که در استرالیا احداث شده است. بزرگراه آیری اولین بار توسط آقای " ادوارد جان آیری " در سال 1841 میلادی کشف شد که بعدها با انجام عملیات کوتاه خاکریزی و خاکبرداری در برخی نقاط امروزه حدودا دارای طول 145 کیلومتری می باشد که جنوب را به انتهای غرب متصل می کند.

البته ناگفته نمونه که این بزرگراه کامل کامل مستقیم نیست, در این جاده پستی و بلندی هایی وجود داره که مورد استقبال علاقه مندان به رانندگی در جاده های بدون ترافیک و بدون محدودیت سرعت قرار گرفته است.

مستقیم ترین و طولانی ترین جاده دنیا عکس

همچنین این بزرگراه تنها یک مسیر مستقیم است و در مسیر وسایل و ابزارهای نمایشی حتی درخت نیز برای زیبا نمودن وجود ندارند. اما به دلیل استقبال فراوان از این مسیر تعداد فروشگاه میان مسیر جای دارند که می توانید خوراکی های مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات