Image result for ‫آرایش سگ‬‎

آکاایران: سگ‌ها موجودات عجیبی هستند و تقریبا هر روز کلیپ‌های فراوانی از قابلیت سگ ها در دنیای مجازی می‌بینیم و از عملکرد و واکنش این حیوانات اهلی به وجد میاییم در کل سگ ها حیوانات خانگی بسیار محبوبی هستند ،با این حال بسیاری از مردم  از آنها  می ترسند حتی نمی خواهند از کنار آنها عبور کنند و حتی از ترس به آنها نگاه هم نمی کنند،  آنها  وقتی سگ یا حتی توله سگ را می بینند  وحشت زده می شوند. اما تا به حال به این فکر کرده اید که چیکار کنیم که مردم عادی از سگ ما نترسند و بهش واکنش بد نشان ندهند!!؟

تازگی یک خانم آمریکایی که اهل منطقه ی کنتاکی هست برای اینکه ترس مردم از سگ بزرگ و درشت هیکل خود را کنترل کند و ترس را از آنها دور کند, تصمیم به آرایش و رنگ کردن سگ خود کرده است که ظاهرا این ایده جوابگو بوده است. برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده عکس های بیشتر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید. 

 

Image result for ‫سگ صورتی-بنفش دیده بودید‬‎

اسم این سگ دراما هستش , این خانم 21 ساله آمریکایی بیش از اندازه سگش را دوست دارد و دوست ندارد افراد دیگر از سگش بترسند و احتمال آسیب رساندن به سگش وجود داشته باشید بنابراین این خانم تصمیم گرفت دراما را با تمام سگ های جهان متمایز سازد.او میخواهد سگش دراما را آرایش کند و رنگ سگ را به رنگ های شاید تبدیل کند که سگش را سگ بی آزار نشان دهد و دوست داشتنی نشان دهد.

این خانم برای نترسیدن مردم از سگش او را رنگ آمیزی و آرایش کرد!عکس

از طرفی یکی دیگر از دلایل این اقدام وی، ترسیدن مردم از سگ های بلندقامتش بود و این گونه اعلام کرد :" مردم بطور کلی از سگ های بزرگ می ترسند و من تصمیم گرفتم تا با رنگامیزی و گریم کردن این مشکل را تاحدودی برطرف سازم".

خانم جسیکا در تاریخ 22 ژانویه گذشته تصمیم گرفت با پرداختن هزینه 100 دلاری دراما را رنگ و گریم کند. اما متاسفانه دراما 5 ماهه مبتلا به کور رنگی است و نمی تواند جذاب شدنش را به بهترین نحو ممکن مشاهده و درک نماید.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات