Related image

آکاایران: بیماری‌های گوناگونی وجود دارند که با تاثیر روی پوست صورت شادابی و جوانی را از چهره گرفته و به این شکل بیمار سالخورده به نظر می‌رسد.به عنوان مثال محمد پسر ۹ ساله سوری یکی از این موارد بود که بر اثر ابتلا به "Cutis laxa" دچار تغییرات ظاهری وحشتناکی شد.دختر 22 ساله مصری به نام منار سعید , دچار این بیماری ناشناخته ای شده است , که این دختر زیبا را خیلی زود تر از یک عمر به سن پیری رسانده است و چهره ی جوان دختر را شبیه یک پیر زن 60 ساله کرده است. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, در مورد این بیماری ناشناخته و تاثیر بر چهره ی منار بیشتر صحبت میکنیم.با ما همراه باشید.

 

دختر جوانی که چیزی از زن 60 ساله کم ندارد

منار سعید نام دختری ۲۲ ساله اهل کشور مصر است که بر اثر ابتلا به بیماری عجیبی تحت عنوان "لیبود بروتینانیس" دچار تحولاتی غیرمعمول در ظاهرش شده است.

بنا بر اعلام العربیه این بیماری ژنتیکی بسیار نادر است و چیزی حدود ۵۰۰ نفر از آن در دنیا رنج می‌برند.اسم این بیماری نادر "لیبود بروتینانیس" می باشد که باعث میشود تغییرات ظاهری در پوست شخص بیمار به وجود بیاید و پوست بیمار پیر و چروکیده شود. متاسفانه این بیماری همچنین به روی صدا و سیستم عصبی انسان تاثیر میگذارد و گفته شده این بیماری در برخی موارد با زخم‌های آزار دهنده نیز همراه است. در ادامه تصویر صورت دختر 22 ساله مصری که دچار بیماری "لیبود بروتینانیس" را مشاهده خواهید کرد.


چهره پیر شده دختر 22 ساله

 

بیماری عجیب

 

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات