Image result for ‫تعجب کردن‬‎

آکاایران: در یکی از شهرهای اسپانیا,به نام ویگو، پیرمردی زندگی میکند که تمام مردم شهر را از خود هراسان کرده است و خیلی از شهروندان گلگتا از این پیرمرد شاکی هستند... این پیرمرد 79 ساله به گزارش پلیس محلی تا به حال به بیش از 1000 خودرو آسیب وارد کرده است و سالهاست که از خرابکاری و آسیب رساندن به ماشین ها لذت میبرد!!! اما هدف او از این کار چی بوده است !؟ برای مطالعه جزییات بیشتر از این کار احمقانه و ضرر رساندن به اموال مردم, در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

Image result for ‫خش کردن ماشین‬‎

خسارت رساندن به ماشین های پارک شده توسط پیرمرد اسپانیایی

 خوزه آنتونیو تا به امروز خرابکاری و بلاهای زیادی سر ماشین های پارک شده در اورده است از خلال دندان کردن در سوراخ کلید ماشین گرفته تا خط و خش کردن ماشین ها با سکه و میخ!! و اگر کسی جرات می کرد چیزی بگوید یا سعی می کرد جلوی او را بگیرد، پیرمرد پرخاشگری می کرد و اغلب با عصا به مردم ضربه می زد. پلیس برآورد می کند که تنها در سال گذشته، در حدود 1،120 خودرو خسارت دیده است و او در سال 2019 شروع به این کار کرده و شواهد او را به بیش از 120 وسیله نقلیه تخریب شده مرتبط می سازد.

حمله به ماشین های پارک شده توسط یک پیرمرد 79 ساله!!!

مطمینند فردی که چنین رفتاری از خود نشان میدهد و بی دلیل به جان ماشین های پارک شده می افتد از مشکل روانی رنج میبرد! اما در طول سال گذشته پزشکانی که او را تحت درمان داشته اند , همه اتفاق نظر دارند که او هیچ مشکل رفتاری و روانی ندارد. او قبول کرد که خود را در بیمارستان چک کند تا وضعیت ذهنی خود را با درخواست پلیس مورد بررسی قرار دهد، اما پس از سه روز پزشکان او را با یک لایحه بهداشت روانی مرخص کردند. پزشکان به این نتیجه رسیدند که تنها چیزی که او از آن رنج می برد، نداشتن همدل است. یکی از متخصصان به پلیس گفت:" او بیمار نیست، و بسیار ناراحت و خشمگین از جهان است.

لجبازی، توصیف خیلی دقیقی از این خرابکار کهن است. علی رغم اینکه چندین بار در طی چند سال گذشته برای آسیب به اموال و تهاجم فیزیکی به دیگران دستگیر شده است، او از تغییر روش خود خودداری می کند. او از خیابان عبور می کند و با استفاده از یک کلید یا سکه فلزی، اتومبیل را می خراشاند و چوبی را درون سوراخ کلید فرو می برد.

"خوزه" در دو محله ای که در آن فعالیت می کند بدنام شده است و تقریبا تمام افراد محلی در مورد او می دانند و در هر بلوک پوسترهایی از چهره او دیده می شود، بنابراین افرادی که نمی دانند او چه شکلی است می توانند با شناختن او از این روش هوشیار باشند.

Image result for ‫آسیب رساندن به ماشین ها‬‎

سخنگوی تیپ امنیت شهروندان در پاسگاه پلیس ویگو در گفت و گو با خبرنگاران گفت که ساکنان شهر از این مرد 79 ساله می ترسند. آن ها می ترسند که خودروهای خود را در مکان های عمومی پارک کنند، اما برای مقابله با این عمل او باید او را دستگیر کنند. او قبلا به بعضی از قربانیان خود با عصای چوبی یا چتر حمله کرده، و حتی بینی و عینک برخی ها را شکسته است.

پلیس محلی تخمین می زند که خوزه آنتونیو . در سال گذشته حدود 500،000 یورو خسارت وارد کرده است، اما کارهای زیادی برای متوقف کردن وی وجود ندارد. آن ها او را بیش از دوازده بار در چند سال گذشته دستگیر کردند، برای او جریمه بیشمار نوشتند، اما به محض اینکه او را آزاد کردند، دوباره شروع کرده است.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات