آکاایران: "دیو آسپری" اغلب به عنوان مرد سبک زندگی "ضد گلوله" شناخته می شود و فردی است که ایده افزودن کره به قهوه را مطرح کرد و او یکی از برجسته ترین بیوهرکر های جهان است و حالا با افزایش پیچیدگی هایی در رژیم غذایی و ورزش و آزمایش هایی با انواع تکنولوژی های جدید برای بهبود سلامت عمومی ، او تصمیم و انتظار دارد که حداقل 180 سال عمر کند ؛ بله درست خوانید 180 سال . برای مطالعه کارهای عجیبی که این فرد انجام میدهد در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

Image result for ‫افزایش طول عمر‬‎
آقای "آسپری" 45 ساله از دهه 1990 به دنبال طولانی تر کردن عمر انسانی بوده است. او راه های استانداردی را برای از دست دادن میزان دریافت کالری امتحان کرده و روزانه 90 دقیقه تمرین می کرد - با اینکه قوی تر و سالم تر از قبل است، هنوز هم همین طور مانده است. بنابراین او گوش دادن به توصیه های پزشکان را متوقف کرد ، البته پزشکان می دانستند که او به هر حال یواشکی به سمت رژیم غذایی خودش می رود ، و حالا شروع به آزمایش با گزینه های کم تر مرسوم کرده است و نتیجه ی این آزمایشات در قدم اول اشتهایش را به شدت کاهش داد.

کارهای دیوانه واری که آقای اسپری برای طولانی شدن عمرش انجام داده

اولین کاری که کرد این بود که رژیم غذایی کم کربوهیدرات را که در یک مجله بدن سازی یافته بود، امتحان کرد. او 50 پوند وزن خود را از دست داد و فهمید که آنچه او می خورد بیش از میزان مصرف او است سپس یک داروی 1200 دلاری از اروپا سفارش داد که به طرز شگفت آوری موثر بود بنابراین "آسپری" در زمان های آزادش شروع به بررسی در مورد این مواد معجزه آسا و اثرات آن ها بر روی بدن کرد اما این تنها آغاز کار بود و در طول زندگی او، دیو آسپری چندین مورد را تجربه کرد.
او به تبت رفت و مدیتیشن را از استادان آموخت و هر روز مدافینیل (داروی "هشیاری") و "تستوسترون"، اش را بالا برد و از دستگاه "EEG" برای آموزش مغز خود استفاده کرد تا کم تر واکنش پذیر شود و با گذشت زمان تکنولوژی پیشرفت کرد و آزمایش های او جسورانه تر شدند.

جراحی مغز استخوان و تزریق آن به نخاع و مایع مغزی

در مصاحبه اخیر با متخصص سلامت مردان، "دیو آسپری" فاش کرد که جراح نیمی از مغز استخوان او را از باسن اش بیرون آورده است، سلول های بنیادی اش را فیلتر کرده، و سپس آن ها را به مفاصل، نخاع و به مایع مغزی تزریق کرده است.
او همچنین تعدادی از این سلول های بنیادی را می خواهد به پوست سر و پوستش تزریق کند ،به همین سرعت چراکه آسپری زیاد به طب سنتی اهمیت نمی دهد و این صبر را هم ندارد که منتظر بماند تا پزشکان قبل از تصویب این روش تمام آزمایش های کلینیکی خود را به اتمام برسانند.
زمانی که برنامه ریزی می کنید تا 180 سال زندگی کنید، زمان خیلی مهم است، بنابراین این بیوهکر تمام آزمایش ها را نادیده گرفته است و همه چیز را خودش امتحان می کند. برای رسیدن به هدف بلند پروازانه اش، هر شش ماه یک بار در حدود 100 مکمل استفاده می کند، سلول های بنیادی تزریق شده به بدن او در هر شش ماه مصرف می شود و از رژیم غذایی خاصی پیروی می کند، از یک اتاق اکسیژن پرفشار استفاده می کند و حتی از عینک قاب زرد که گفته می شود "نور بد" را فیلتر می کنند، استفاده می کند.

کارهای عجیب مردی که میخواهد عمرش طولانی شود!!!

او در کل با چیزی که خودش توصیه می کند زندگی می کند، از محصولات خودش استفاده می کند و به معنای واقعی کلمه زندگی اش را به خطر می اندازد.

همزمان، او با کمپرس یخ می خوابد تا انعطاف پذیری خود را افزایش دهد و با سوختگی های درجه اول بیش از 15 درصد از بدنش هوشیار شود و پس از این، خود را با نور مادون قرمز کنترل می کند تا ببیند که آیا این کار به او کمک می کند، سریع تر یاد بگیرد یا خیر.
بیشتر این چیزها توسط علم پشتیبانی و تایید نمی شوند ولی علی رقم تمام این موارد "دیو آسپری" ادعا می کند که او شوخی نمی کند و قصد دارد بیش از دو برابر عمر متوسط انسان های معمولی زندگی کند و برای رسیدن به این هدف حدود 1 میلیون دلار برای لوازم خانگی و نیز محصولات بهداشتی هزینه کرده است اما هنوز راه درازی در پیش دارد.
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات